×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۱ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
کارمندان نمونه مدیریت درمان تامین اجتماعی قم تقدیر شدند

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر داود علیمحمدی در جلسه ای که به مناسبت هفته دولت در سالن همایش بیمارستان امام رضا (ع) تشکیل شده بود اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان کارگزاران صدیق و الگویی شایسته برای خدمت بی منت به مردم بودند و همه کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می توانند با پیروی از سیره و روش  این دو بزرگوار برای خدمت شایسته و مناسب به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند.

مدیر درمان تامین اجتماعی قم ضمن قدردانی از کارکنان مدیریت درمان استان قم در پشتیبانی و همکاری مضاعف در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: از اواخر سال گذشته با شیوع ویروس کرونا بسیاری از معادلات و تعاملات جهانی به هم خورد و جان با ارزش ترین موجود خداوند به خطر افتاد که در کنار کادر درمان نیروی های دیگر توانستند با تلاش های ارزشمند خود مسیر خدمت رسانی به بیماران و مراجعین را تسهیل کنند.

دکتر علیمحمدی در ادامه گفت: تمام تلاشمان بر این است بهترین خدمت را به مردم ارائه دهیم و به عبارتی کارمند بودن به این معنا است که همه وظایف محوله، به بهترین شکل همراه با مهربانی به مراجعین ارائه شود.

در ادامه این جلسه، از کارمندان نمونه واحد های تابعه مدیریت درمان استان قم در سال ۹۹ با اهداء لوح تقدیر و هدایایی، تقدیر شد.

true
true
true
true

true