×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰  
true
true
پیش بینی خرید و ذخیره سازی ۱۷۰ هزار تن گندم در استان اصفهان

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان اصفهان؛ محمود ابراهیمی با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم از اوایل خرداد ماه سال جاری گفت: تاکنون بیش از ۲۵۰۰ تن گندم در این استان خریداری شده است.

ابراهیمی ارزش خرید تضمینی این مقدار گندم را ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کردو گفت: تاکنون بیش از ۲۵۰۰ تن گندم از کشاورزان  شهرستانهای کاشان، اردستان  و خور بیابانک  خریداری شده است .

وی با اعلام اینکه خرید تضمینی گندم از ابتدای خرداد ماه آغاز شده است گفت: روند خرید تضمینی این محصول در اصفهان تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

ابراهیمی ارزش خریدتضمینی این مقدار گندم را ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از ۲۵۰۰ تن گندم از کشاورزان شهرستانهای کاشان، اردستان  و خور بیابانک خریداری شده است .

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان  تعداد مراکز خرید تضمینی گندم در این استان را ۵۰ مرکزاعلام کرد وگفت:کلیه مراکز خرید مباشرین ازامکانات خوب شامل: باسکول، اطاق افت و انبارهای مسقف برخوردار هستند.

محمود ابراهیمی ازگندمکارانی که تاکنون موفق به ثبت مشخصات محصول تولیدی خود در سامانه پهنه‌بندی وزارت جهاد کشاورزی نشده اند خواست تا هرچه زودتر نسبت به ثبت مشخصات اقدام کنند.

true
true
true
true

true