×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
پیام مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد به مناسبت هفته دولت

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، در بخشی از پیام دکتر فریدون فدایی دولت آمده است: شهادت رجایی و باهنر؛ اسوه‌های خدمت مجاهدانه و متعهدانه، هفته‌ای را در تاریخ این مرز و بوم، بنیان گذاشت که هر روز داشته هایمان را مرور کرده و قدردان خدمات ماندگار عزیزان خدمتگزار باشیم. امروز افتخار می‌کنیم در گام دوم انقلاب اسلامی، دولت و ملت با حفظ و تقویت انسجام، کوشش جهادی و اعتقاد عملی به شعار «ما می توانیم» داشته و همگام با هدایت مدبرانه و حکیمانه مقام معظم رهبری، توطئه های دشمنان را خنثی کرده و مسیر رشد و تعالی کشورمان با مدیریت توانمندی های داخلی ادامه دارد.
منطقه ویژه اقتصادی لامرد؛ الگویی موفق در عمل به شعار «ما می توانیم» بوده و در تحقق برنامه‌های جهش تولید نقش ایفا می‌کند. زیرساخت‌های موردنیاز صنایع در این قطب اقتصادی اجرایی شده و با مزیت‌ها و ظرفیت های بالقوه موجود، شرایط برای استقرار صنایع بزرگ فراهم است و اهتمام ویژه دولت در تعریف پروژه های زیربنایی جدید در این منطقه اقتصادی، حکایت از عزم و اراده جدی دولت برای جلب اعتماد و اطمینان خاطر بیشتر سرمایه گذاران دارد.
با اغتنام از این فرصت ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش، هفته دولت را به تمامی دولتمردان بویژه همکاران پرتلاش در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و صنایع انرژی بر شادباش می‌گویم و از خداوند متعال، موفقیت همگان را در نیل به پیشرفت و سرافرازی ایران اسلامی آرزومندم.

true
true
true
true

true