×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان تعهدات تامین اجتماعی هرمزگان

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس اکبری، در این رابطه اظهار کرد: میزان پرداختی های تعهدات بلند مدت شامل حقوق بازنشستگی، بازماندگان و از کارافتادگی در نیمه نخست سال جاری ۴۸۸ میلیارد تومان بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین طی شش ماه گذشته، ۱۲ میلیارد تومان نیز در قالب تعهدات کوتاه مدت شامل پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری، اروتز وپروتز و بیمه بیکاری پرداخت شده است.

اکبری با بیان اینکه در سال ۹۸ نیز در مجموع بالغ بر ۹۵۴ میلیارد تومان به بیمه شدگان و مستمری بگیران استان پرداخت شده است، افزود: از این رقم۹۲۶ میلیارد تومان در قالب تعهدات بلند مدت وبیش از ۲۸ میلیارد تومان در قالب تعهدات کوتاه مدت بوده است.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان هرمزگان ثبت و پیگیری در خواست های مربوط به تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت تامین اجتماعی را از جمله موضوعات مراجعه بیمه شدگان و بازنشستگان به واحدهای اجرایی این سازمان برشمرد و با تاکیدبرضرورت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این استان ، از بیمه شدگان، مستمری بگیران کارفرمایان خواست به جای مراجعه به واحدهای اجرایی تامین اجتماعی ، از خدمات غیر حضوری استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در حال بسیاری از خدمات از جمله درخواست های غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری، پروتزواروتز، احتساب خدمت ایام سربازی و دوره جنگ برای بیمه شدگان وهمچنین مشاهده فیش حقوقی ، حکم افزایش سالیانه ، شماره حساب مستمری بگیران ، صدور گواهی حقوق وکسراقساط معوق برای مستمری بگیران، از طریق درگاه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.eservices.tamin.ir قابل انجام و پیگیری است.

true
true
true
true

true