×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳

شرکت بیمه تعاون در دهمین ماه از سال مالی میزان درآمد ۲۳۷ میلیارد تومانی را از خود بر جای گذاشت و با عملکرد عالی خود در دی ماه رکورد حق بیمه صادره خود را شکست و به بالاترین میزان درآمدی خود در دو سال گذشته رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون به نقل از بورس نیوز، شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت منتهی به دی ماه سال جاری میزان درآمدی که از فروش حق بیمه به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود به ثبت رساند برابر با ۲۳۷ میلیارد تومان بود و همچنین “وتعاون” از ابتدای سال مالی (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱) تا پایان دی ماه از فروش حق بیمه به درآمد تجمیعی یک هزار و ۲۹۲ میلیارد تومانی دست یافت.

میزان خسارتی که شرکت بیمه تعاون در دی ماه پرداخت کرد برابر با مبلغ ۵۵ میلیارد تومان بود که با کاهش ۷ درصدی مواجه شد و از ابتدای سال تا پایان دهمین ماه از سال مالی نیز میزان پرداختی خود را ۵۲۷ میلیارد تومان اعلام کرد، لازم به ذکر است که “وتعاون” در دی ماه به تراز مثبت ۳۳۰ درصدی دست‌یافت.

روند درآمدزایی “وتعاون”

بر اساس فعالیت ماهانه “وتعاون” در نهمین ماه از سال مالی میزان درآمد ۲۲۵ میلیارد تومانی را از خود بر جای گذاشت اما؛ در این دوره ماهانه وتعاون با رشد ۵ درصدی به مبلغ ۲۳۷ میلیارد تومانی رسید و همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با افزایش ۲۸۹ درصد روبه‌رو بود، میزان درآمد تجمیعی که این شرکت بیمه‌ای در ۱۰ ماه گذشته به ثبت رساند در مقایسه با سال گذشته افزایش ۵۶ درصدی را تجربه کرد.

همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید “وتعاون” از ابتدای سال مالی تاکنون بیشترین میزان درآمدزایی را در پایان آذرماه از خود بر جای گذاشته بود، اما با عملکرد عالی خود در دی ماه رکورد حق بیمه صادره خود را شکست و به بالاترین میزان درآمدی خود در دو سال گذشته رسید، همچنین گفتنی است که درآمدزایی این شرکت بیمه‌ای در ۳ ماه سوم سال مالی روند رو به رشد را به همراه داشت، از این رو دو ماه اخیر برای “وتعاون” بسیار عالی سپری شد.

تفکیک حق بیمه صادره ”وتعاون” در رشته‌های بیمه‌ای در دی ماه

بیشترین میزان درآمد “وتعاون” در دی ماه سال جاری متعلق به «مهندسی» با مبلغی بالغ‌بر ۸۳ میلیارد تومان بود که در این دوره ۳۵ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد.

پس از رشته بیمه «مهندسی» که عنوان درآمدزاترین رشته بیمه را به خود اختصاص داد، رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی نزدیک به ۷۷ میلیارد تومان در جایگاه بعدی قرار داشت، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان دی ماه نیز بیشترین میزان درآمد ثبت‌شده ” وتعاون ” مربوط به «ثالث-اجباری» با ۴۲۳ میلیارد تومان بود.

در پایان گفتنی است که “وتعاون” میزان درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی تا انتهای دی ماه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۶۳ میلیارد تومانی نسبت به سال گذشته همراه بود و لازم به ذکر است که در این دوره ۱۰ ماهه به تراز مثبت ۱۴۵ درصدی دست پیدا کرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.