×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲

بورس کالا هفته آینده میزبان عرضه ۳ هزار و ۵۰ دستگاه خودرو خواهد بود. به این ترتیب قرار است ۱۰۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور و ۴۵۰ دستگاه کامیونت فورس در روز دوشنبه ۲۴ بهمن، ۵۰۰ دستگاه فیدلیتی ۵ نفره، ۵۰۰ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره، ۳۰۰ دستگاه ریسپکت سفید و ۲۰۰ دستگاه ریسپکت مشکی در روز سه شنبه ۲۵ بهمن و ۵۰۰ دستگاه کارا دو کابین و ۵۰۰ دستگاه کارا تک کابین در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه روی تابلوی معاملات برود.

به گزارش کیوسک خبر به نقل از کالاخبر ، بهمن دیزل کامیون کشنده امپاور را به قیمت پایه ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان، کامیونت فورس ۶ تن کابین خوابدار را به قیمت ۹۳۰ میلیون تومان و کامیونت فورس ۶ تن (کابین بدون خواب) را به قیمت پایه ۸۹۳ میلیون تومان عرضه خواهد کرد.

بهمن موتور همچنین کارا دو کابین را ۳۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کارا تک کابین را ۲۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه می کند.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید کامیون کشنده امپاور و کامیونت فورس ۳۰ درصد و کارا تک کابین و دوکابین ۵۰ درصد است.

هزینه های جانبی قانونی که قرار است بعد از معامله به کامیون کشنده امپاور افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۶۰۱ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به کامیونت فورس افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۶ میلیون و ۵۲۲ هزار و ۶۹۴ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به کارا افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۸ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا دو کابین و ۷ میلیون و ۴۲۰ هزار و ۲۸ تومان برای کارا تک کابین بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

جزییات عرضه فیدلیتی و ریسپکت

بهمن موتور قیمت پایه فیدلیتی ۵ نفره را ۷۵۹ میلیون تومان و فیدلیتی ۷ نفره را ۷۷۲ میلیون تومان اعلام کرده است. این شرکت ریسپکت را نیز ۶۴۳ میلیون تومان عرضه می کند که عرضه ریسپکت برای نخستین بار در بورس کالا انجام می شود.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید خودروهای سواری عرضه شده شامل فیدلیتی و ریسپکت ۱۰۰ درصد تعیین شده است.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به فیدلیتی افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۱۷ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۵ نفره و ۱۷ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۹۰۲ تومان برای فیدلیتی ۷ نفره بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

هزینه های جانبی که قرار است بعد از معامله به ریسپکت افزوده می شود ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب ۳۶ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۴۰۲ تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می باشد. مابه التفاوت این هزینه های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

مدل خودروهای مذکور نیز سال ۱۴۰۲ است.

مروری بر جزییات عرضه های جدید خودرویی در بورس کالا

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.