×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
عرضه مستقیم سه محصول دیزلی ایرانول در دو پایانه ماشین های سنگین

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، این اقدام برای اولین بار توسط واحد توزیع مویرگی شرکت نفت ایرانول و با همکاری تعاونی مصرف کارکنان این شرکت در راستای کمک به رانندگان ماشین های سنگین در پی نارضایتی آنها از افزایش کاذب قیمت بازارروغن موتورهای دیزلی و نابسامان شدن توزیع انجام شده است.

این پروژه که از هفته گذشته آغاز شده در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

روغن موتور D17000 پلاس در کلیه موتورهای دیزلی چهار زمانه، سوپر شارژ و توربوشارژ انواع اتوبوس،مینی بوس و کامیون های بنز اکتروس و اکسور، اتوبوس های شهاب، ولووFM,NH,FH،کامیونت های ایسوزو، اتوبوس های ۱۳۱۲B, OM457LA، مگاترانس،HOWO، انواع کمپرسی و کشنده، ماشین های کشاورزی، عملیات راهسازی و حفاری نظیر بیل هیدرولیکی، بلدوزر و گریدر و ….مورد استفاده است.

روغن موتور D9000 پلاس نیز جهت مصرف در کلیه موتورهای دیزلی چهار زمانه ، سوپر شارژ و توربوشارژ و موتورهای بنزینی در مواردیکه سطوح کارایی فوق توسط سازنده توصیه گردیده است مثل اتوبوس های ۱۳۷R,457، ولوو F12,NL،کامیونت های سایپا دیزل ، مینی بوس IVECO، ماشین های راهسازی نظیر بلدوزر و گریدر توصیه می شود.

روغن موتور D7000 نیز خاور، کمپرسورهای قدیمی ولوو، ماک، داف، اتوبوس ۳۰۲، ماشین های راهـسازی و حفاری نظیر بیل هیـدرولیکی، بلدوزر  گریدر و …. مجاز به استفاده از این روغن هستند.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

true