×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی با مدیریت هزینه‌های تبلیغاتی غیرضرور درروستای کم‌برخوردار کشور اجرا شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی پست‌بانک‌ایران، وی تصریح کرد: این طرح در ایام پایانی سال جاری درمناطق محروم و کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از بلایای طبیعی اخیر(سیل و زلزله) در استان‌های آذربایجان‌شرقی و غربی، فارس، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، هرمزگان، گلستان، کرمان، اصفهان و کردستان اجرا شد.
شیری ادامه داد: براساس این طرح، بخشی از بودجه اداره کل روابط عمومی بانک از محل صرفه جویی هزینه‌های جاری و مدیریت تبلیغات غیرضرور نظیر خرید و چاپ سررسید و تقویم برای خرید کفش از واحدهای تولیدی  ایرانی که دچار کمبود نقدینگی و مشکل در فروش محصولات بودند تخصیص داده شد.
وی افزود: در همین راستا هماهنگی های لازم با  تولیدکنندگان کفش انجام و برخی از آنها که در استان‌های مذکور که با مشکل فروش و منابع مالی مواجه بودند و یا از این بانک تسهیلات دریافت نموده‌اند به عنوان تولیدکنندگان هدف تعیین و  اعتبار لازم برای خرید کفش از این تولیدکنندگان اختصاص یافت.
مدیرعامل پست بانک ایران گفت: این امر خداپسندانه و نوع دوستانه با هماهنگی سازمان‌ها و نهادهای مردم نهاد (شوراها، دهیاری ها و ……) در استان‌های تعیین شده اجرا و کفش‌های تولید شده دراختیار نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد مناطق محروم در این استان ها قرار گرفت.
وی درپایان تصریح کرد: پست‌بانک‌ایران به‌عنوان بانک توسعه‌ای‌تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) و روستائی کشور، درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به رونق تولید و محرومیت‌زدایی، خدمات متنوع بانکی را به هموطنان روستایی در بیش از ۶ هزار باجه‌های بانکی در اقصی نقاط کشور ارائه می‌نماید که در شبکه بانکی کشور بی‌نظیر است.

true
true
true
true

true