×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ اسفند , ۱۴۰۲
صندوق توسعه صادرات آرمانی در میان ۸صندوق برتر کشور

ارزش دارایی های صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی در کمتر از ۳ ماه با رشد بیش از ۵۰درصدی از ۱۰۰هزارمیلیارد ریال به بیش از ۱۵۵هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کرد .

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی تامین سرمایه تمدن ، مدیران صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی شرکت تامین سرمایه تمدن با جلب اعتماد سرمایه گذاران توانستند ارزش دارایی های صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی را به بیش از ۱۵۵هزارمیلیارد ریال افزایش دهند که با افزایش بیش از ۵۰درصدی در میزان دارایی ها ، صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی درمیان۸صندوق سرمایه گذاری برتر کشور قرارگرفت.

صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی به عنوان دومین صندوق بزرگ تامین سرمایه تمدن ( با درآمد ثابت ) بعد از صندوق گنجینه زرین شهر می باشد که از سال ۹۴ با مدیریت تأمین سرمایه تمدن تاسیس شده است.

این صندوق با توجه به عملکرد گذشته و تشکیل پرتفویی از دارایی های کم ریسک بازدهی با ثباتی را برای افراد با ریسک پذیری پایین و افق زمانی کوتاه و بلند مدت فراهم می کند .

از مزیت های این صندوق بازدهی بالاتر نسبت به بانک و امنیت سرمایه گذاری است. همچنین خرید و فروش آسان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت یکی دیگر از مزیت‌های سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت به شمار می‌آید. سرمایه‌گذاران در این صندوق‌ها روزانه می‌توانند واحدهای خود را صدور و ابطال نمایند.

سهولت در سرمایه گذاری از طرق سامانه آی بی شاپ و واریز سریع وجوه حاصل از ابطال ها از دیگر مزیت های این صندوق به شمار می رود .

سرمایه گذاران جهت سرمایه‌گذاری در صندوق اندوخته توسعه صادرات آرمانی می توانندبه تمامی شعب سوپر مارکت های مالی شرکت تامین سرمایه تمدن و یا به صورت آنلاین از طریق مرکز سرمایه‌گذاری آی بی شاپ به ادرس www.ibshop.irمراجعه کنند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.