×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۲ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
روسای ادارات کل حوزه مدیریت و نظارت بر عملیات و اطلاعات اعتباری  پست بانک ایران منصوب شدند

کیوسک خبر ـ به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، وی افزود: فرصت ها برای دستیابی به اهداف بسیار محدود هستند و باید با تلاش های مضاعف در راستای منافع سازمانی و توسعه و اعتلای هرچه بیشتر بانک، گامهای موثری برداریم و جایگاه خودمان را بیش از پیش در شبکه بانکی تثبیت و تقویت نماییم.
وی در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات و تلاش های بهروز جعفرخانی رییس پیشین اداره کل حوزه مدیریت و معرفی وی بعنوان رییس جدید اداره کل نظارت بر عملیات و اطلاعات اعتباری تصریح کرد: ایشان تجارب خوبی در حوزه تخصصی، اعتبارات بانک دارند و امیدوارم انتصاب وی در این جایگاه عامل حرکت، پویایی و منشاء تحول باشد.
همچنین در مراسم مذکور اعضای هیات مدیره پست بانک ایران ضمن تبریک به روسای جدید این ادارات، رهنمودهای لازم را ارائه نمودند.
گفتنی است: در پایان این مراسم احکام انتصاب محمد غلامی به سمت رییس اداره کل حوزه مدیریت و بهروز جعفر خانی به سمت رییس اداره کل نظارت بر عملیات و اطلاعات اعتباری از سوی دکتر شیری به آنان اعطاء شد.
لازم به یاد آوریست محمد غلامی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه تهران و دارای ۲۴ سال سوابق کاری ذیل می باشد:

  • کارشناس آمار و برنامه ریزی ستاد مرکزی وزارت جهاد سازندگی
  • معاون مدیرکل تدارکات و پشتیبانی سازمان دامپزشکی کشور
  • مدیر کل تدارکات و پشتیبانی سازمان دامپزشکی کشور
  • مشاور معاون برنامه ریزی و امور بین الملل گمرک جمهوری اسلامی ایران
  • مدیر کل امور مالی و ذیحسابی سازمان دامپزشکی کشور

true
true
true
true

true