×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
راه اندازی مرکز تلفن پیشرفته ۲۵۶ شماره ای در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، دکتر فریدون فدایی دولت با اعلام این خبر گفت: مرکز تلفن پیشرفته ۲۵۶ شماره ای در سایت انرژی بر لامرد از نوع کافو نوری AG256 و دارای سرعت و کیفیت بسیار بالایی است.
وی تصریح کرد: پیش از این در سایت انرژی بر لامرد فقط قادر به واگذاری ۳۰ شماره و با محدودیت های بسیاری همراه بودیم که در حال حاضر با راه اندازی مرکز تلفن جدید، امکان واگذاری ۲۵۶ شماره به واحدهای صنعتی منطقه ویژه لامرد فراهم است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد در پی تسریع در راه اندازی مرکز تلفن جدید از شرکت مخابرات استان فارس و شهرستان لامرد، واحد سیستم های اطلاعاتی و مخابراتی منطقه ویژه اقتصادی لامرد قدردانی به عمل آورد.

به گفته فدایی دولت، طرح راه اندازی دو مرکز تلفن ۵۰۰۰ شماره ای در طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لامرد پیش بینی شده است.

استقرار و راه اندازی سایت بی.تی.اس (BTS) و تقویت کننده سیگنال خطوط تلفن همراه جهت بهبود آنتن دهی موبایل در محدوده سایت انرژی‌بر و برخی روستاهای پیرامونی و توسعه فیبر نوری در داخل سایت انرژی بر جهت افزایش پهنای باند اینترنت برای ارائه خدمات بهتر به سرمایه گذاران به مرحله اجرا درآمده است.
شایان ذکر است بهینه سازی و بروزرسانی تجهیزات و زیرساخت های مخابراتی منطبق با آخرین فناوری های ارتباطی در اولویت منطقه ویژه اقتصادی لامرد قرار دارد.

true
true
true
true

true