×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
جذب و استخدام بیش از ۱۰۰۰ نفر در شرکت های گروه فولادمبارکه

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولادمبارکه با اعلام این خبر افزود: فرآیند استخدام و جذب نیروی انسانی یکی از مهمترین فرآیندهای توسعه منابع انسانی سازمان ها می باشد.
وی خاطر نشان کرد: از آنجایی که مهمترین سرمایه یک شرکت منابع انسانی آن است، توجه ویژه به این فرآیند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای آینده شرکت محسوب می گردد. در این راستا شرکت فولاد مبارکه نظام جذب خود را به صورت علمی و نظامند مبتنی بر شایستگی با هدف تناسب بیشتر شغل و شاغل طراحی نموده است.
وی فرآیند جذب شرکت فولاد مبارکه را مشتمل بر مراحل آزمون کتبی ، کانون ارزیابی، ارزیابی مهارتی ، معاینات طب صنعتی، گزینش، آموزش و جامعه پذیری و کارورزی اولیه عنوان کرد و افزود: پس از پایان این فرآیند در نهایت بیش از ۵۰۰ نفر در شرکت فولاد مبارکه مشغول به کار خواهند شد.
عباس اکبری محمدی همچنین بر برنامه ریزی جهت جذب بیش از ۱۰۰۰ نفر در شرکت های فولادمبارکه اشاره کرد و افزود: در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد اشتغال پایدار در سطح کشور آزمون های سایر شرکت های گروه فولاد مبارکه در حال برنامه ریزی و انجام است که نتیجه این آزمون ها استخدام بیش از ۱۰۰۰ نفر در شرکت فولاد مبارکه و سایر شرکت های گروه فولاد مبارکه خواهد بود.

true
true
true
true

true