×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی جم تا ۳۰ خرداد

«محمدتقی شفیعی» در تشریح این آگهی استخدام  به خبرنگار ایلنا در بوشهر گفت: شرکت پتروشیمی جم در نظر دارد بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین دانش آموختگان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد رشته‌های شیمی، مهندسی برق( گرایش قدرت، کنترل و الکترونیک)، مدیریت (صنعتی، دولتی، مالی – اداری)، حسابداری و مهندسی صنایع را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، رفتاری و معاینات پزشکی مطابق با مقررات شرکت و در قالب قرارداد قانون کار و از طریق شرکت تامین نیروی انسانی جذب (استخدام) نماید.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام واطلاع از شرایط عمومی واختصاصی، مهارت های مورد نیاز، شرایط معدل و برنامه زمان‌بندی ثبت‌نام حداکثر تا تاریخ ۳۰  خردادماه به سایت www.jpcomplex.ir  مراجعه کنند. 

شفیعی اظهار کرد: حداکثر سن برای مقطع لیسانس ۲۸ سال و برای مقطع فوق لیسانس ۳۰سال است.

وی تصریح کرد: طول مدت سربازی به سقف شرط سنی اضافه می‌گردد. مدت سابقه کار مرتبط با رشته با ارائه گواهی معتبر تا سقف ۶ سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط شش ماه به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد. 

این مسئول افزود: با پیگیری‌های انجام شده ومطابق دستورالعمل‌های صادر شده، شهرستان‌های مهر، لامرد، پارسیان و استان بوشهر به عنوان بومی در این آزمون محسوب می‌شوند.

به گفته وی،  زمان دقیق برگزاری آزمون از طریق سایت پتروشیمی جم در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

true
true
true
true

true