×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان کرمان

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امین فخر در جمع کارکنان مدیریت درمان اظهار داشت: کسب رتبه در بیست و دومین دوره جشنواره شهید رجایی حاکی از این است که زیر ساخت های مناسبی در مدیریت درمان استان وجود دارد.
وی ادامه داد: با نگاه برنامه محور و فرآیند نگر، سعی در ارتقاء فرآیندهای خدمت شده و با تدوین برنامه استراتژیک و استاندارد سازی، زیر ساخت های مناسبی بوجود آمده و دستاوردهایی حاصل شده است که می تواند الگو واقع شود.

دکتر فخر تصریح کرد: با تدوین و اجرای برنامه استراتژیک، هدف گذاری های انجام شده و دانش انباشته شده در مدیریت درمان استان، پیگیر بهبودهای واقعی در نقطه تماس با مشتریان هستیم و راهبردهای پاسخگویی و ارتقاء کارایی دنبال می شوند.

وی توسعه دولت الکترونیک را اولین نگاه برای اصلاحات نظام اداری توصیف کرد و افزود: با افزایش خدمات الکترونیکی، شاهد شفافیت بیشتر در انجام امور خواهیم بود.
وی بر برخورداری از دیدگاه وسیع در برخورد با مشتریان، ارتباط منطقی و محترمانه با بیمه شدگان تاکید کرد و افزود: با روحیه خوب و  با نشاط، می توانیم وضعیت درمان را در مجموعه خودمان و بلکه تمام استان بهتر کنیم.
دکتر فخر ابراز امیدواری کرد که ایده های ناشی از برنامه محوری و رویکردهای فرآیندی، نهادمند شده و جاری سازی شوند و در نهایت بصورت فرهنگ سازمانی در آیند.

دکتر فخر همچنین طی پیامی از تلاش های همکاران سراسر استان در خدمت دهی صادقانه و خالصانه به بیماران و بیمه شدگان، ارتقاء کمی و کیفی خدمات و کسب رتبه برتر در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی، تشکر و قدردانی کرد.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

true