×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
تمامی شهرستانهای استان گیلان دارای کانون های بازنشستگی هستند

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اقبال بافکار رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان افزود : تعداد ۱۸۳ هزار و۴۹۱ نفر از جامعه ۲۶۶ هزار و۷۳۰ نفری مستمری بگیران و افراد تبعی آنها یعنی ۶۹ درصد از مجموع جامعه هدف در این قشر تحت پوشش بیمه های تکمیلی درمان و عمر و حادثه هستند .

 بافکار با گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، از اقدامات ارزنده سازمان تامین اجتماعی در سالجاری از جمله اجرای متناسب سازی حقوق و افزایش سهمیه وام ها قدردانی کرد و اذعان داشت : با تخصیص اعتبارات مناسب به استان موفق شده ایم در ۵ ماهه سپری شده از سالجاری تعداد ۵۰۰ فقره وام و ۱۸۷۱ فقره وام دیگر به بازنشستگان ارائه کنیم.

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان گیلان افزود : مقدار وامهای اعطائی نیز از دو میلیون تومان به چهار میلیون در سالجاری افزایش یافته است .

اقبال بافکار اجرای متناسب سازی مستمری ها را گامی بلند و ارزشمند و تحقق خواسته چندین ساله بازنشستگان برشمرد و افزود : اجرای این مهم در معیشت و رفع نیازهای اقتصادی بخش قابل توجهی از مستمری بگیران که حداقل بگیر هستند بسیار تاثیرگذار است .

وی حذف اعتبار دفترچه های درمانی در سالجاری را از دیگر اقدامات خوب تامین اجتماعی قلمداد و اذعان داشت : ضرورت مراجعه بازنشستگان به شعب و کارگزاری ها برای تمدید اعتبار دفترچه ها و دشواری های این کار بویژه با شیوع بیماری کرونا ، یکی از دغدغه های این قشر بود که با حذف تمدید اعتبار و انجام غیرحضوری استحقاق سنجی بار سنگینی از دوش این گروه برداشته شد .

رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان همچنین اظهار داشت : درسالجاری بدلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان سفر بمنظور حفظ سلامت بازنشستگان ، طرح کرامت رضوی و زیارت حرم مطهر امام رضا علیه السلام متوقف شده است که به حول و قوه الهی پس از عادی شدن شرایط این برنامه را با همت مدیران سازمان تامین اجتماعی ادامه خواهیم داد .

true
true
true
true

true