×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳

بیمه کوثر با حق بیمه تولیدی و ترکیبی مناسب و فراتر از برنامه عملکرد سال گذشته را به پایان رساند.

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط‌ عمومی و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه کوثر، میزان فروش شرکت در سال ۱۴۰۱ با رشد ۵۴ درصدی نسبت به سال ۱۴۰۰ به ۸۳ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال رسید. ثبت عملکردی فوق العاده در سال گذشته از شرکت، سرآغاز تحقق برنامه های نوآورانه در سال ۱۴۰۲ برای بیمه کوثر به شمار می آید.

مسعود طاهری وسیه سری در توضیح درآمد حق بیمه ۱۴۰۱، گفت: این تولید حق بیمه با ترکیب فروش ۸۶٫۵ درصدی در رشته های غیرزندگی و ۱۳٫۵ درصدی در رشته زندگی محقق شده و فروش رشته عمر و سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد رشد داشته و رشته های کشتی، هواپیما، مهندسی و درمان بیشترین رشد فروش نسبت به سال ۱۴۰۰ را به همراه داشتند.

وی در ادامه افزود: میزان خسارت پرداختی بیمه کوثر در سال ۱۴۰۱ معادل ۴۹ هزار و ۸۵۸ میلیارد ریال بوده است که ترکیب خسارت ۸۸٫۵ درصدی رشته های غیرزندگی و ۱۱٫۵ درصدی در رشته زندگی به ثبت رسیده است.

ایشان در پایان با تاکید بر اینکه عملکرد درخشان بیمه کوثر در سال ۱۴۰۱ در سایه تلاش بی دریغ کارکنان و شبکه فروش شرکت و بهره گیری از الگوها و فرآیندهای نوین صورت گرفته است، اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ هم برای بهبود و رشد چشمگیر این عملکرد برنامه ریزی مناسبی دیده شده است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.