×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۲ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
تاکید مشاور رییس جمهور بر تسریع ساخت پایانه مسافری فرودگاه بین المللی کیش

کیوسک خبر ـ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزادکیش، حمید رضا مومنی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزادکه برای بازدید از روند توسعه طرح های عمرانی منطقه آزا د کیش ظهر امروز چهارشنبه ١۵اردیبهشت وارد جزیره کیش شد دربازدید ازپایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش ، از نزدیک در جریان ساخت بخش های مختلف این پایانه قرارگرفت.

وی اتمام طرح های نیمه تمام به ویژه طرح های زیرساختی را از اولویت مناطق آزاد و جزیره کیش برشمرد و بر ضرورت سرعت بخشیدنبه روند ساخت این پایانه تاکید کرد.

علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش در ا ین بازدید با بیان اینکه حسب دستور دبیر شورایعالی مناطقآزاد مبنی بر تسریع اجرای طرح پایانه فرودگاه کیش ، جبهه های کاری افزایش یافته گفت: با تزریق منابع مالی مورد نیاز و تامینتجهیزات فرودگاهی یا سیستم های تاسیساتی الکتریکال و مکانیکال و همچنین تکمیل فعالیت های ابنیه و محوطه سازی ها تلاش میکنیم در مدت زمان کوتاه تری شاهد بهره برداری از پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش باشیم .

لازم به ذکر است با بهره برداری از این پایانه جدید ظرفیت پذیرش مسافر سالانه در جزیره کیش از یک و میلیون و هشتصد گردشگر بهبیش از شش میلیون گردشگر در سال افزایش می یابد.

true
true
true
true

true