×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
تاریخ دفاع مقدس الگویی برای نسل آینده است

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر زهرا نویدی فرد در مراسم تجلیل از ایثارگران و بازنشستگان مدیریت درمان با اشاره به اهمیت انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به آیندگان گفت: گفت: جوانان مخلص و با ایمان ایران اسلامی دل از این دنیا کندند و با شور و اشتیاقی وصف ناپذیر در جبهه حق علیه باطل حضور پیدا کردند و با نثار جانشان در راه حفظ اسلام، تمامیت ارضی و کیان مملکت، استقلال را به میهنمان به ارمغان آوردند.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بیان داشت: همه مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم بنابراین باید برای ادای دین به آنها  اجازه ندهیم با دور شدن از سالهای دفاع مقدس، یاد و خاطره آن دوران کم رنگ شود و شهدا و رزمندگان ما که برای حفظ وطن جان خود را با خدا معامله کردند، به ورطه فراموشی و بی توجهی گرفتار شوند.
دکتر نویدی فرد ابراز داشت: خدمت به ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس مایه افتخار است و حضور این عزیزان در این مجموعه و همکاری با آنان، برکات زیادی را هم به لحاظ شخصی و هم به لحاظ سازمانی نصیبمان کرده است و می دانیم که اگر قدمی هر چند کوچک برای آنها برداریم، عواقب خیر آن به خود ما بر می گردد و در همین دنیا نیز پاداش آن را دریافت خواهیم کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر همچنین در تجلیل و تکریم بازنشستگان گفت: بازنشستگان از سرمایه های گران بهای دستگاه ها و سازمانها محسوب می شوند و احترام به آنان در واقع تکریم به یک عمر زحمات خالصانه و خاضعانه آنان به مردم است.
وی افزود: ارج نهادن به ۳۰ سال فعالیت صادقانه همکارانی که با دل و جان در شرایط مختلف برای اعتلا و سربلندی مجموعه تلاش کردند وظیفه ذاتی ماست و باید از تجربه آنها در اقدامات و برنامه ها به نحو شایسته استفاده کرد.
در این مراسم با اهداء لوح از ایثارگران و بازنشستگان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تجلیل شد.

true
true
true
true

true