×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۷ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
true
بیمه آسیا تعهد مالی بیمه شخص ثالث را تا ۳۲۰ میلیون تومان افزایش داد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، تعهد مالی بیمه نامه های شخص ثالث بیمه آسیا تا مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است و از این پس، دارندگان خودرو می توانند به هنگام خرید این بیمه نامه، به اختیار خود تا سقف مذکور، پوشش مالی خریداری کند. لازم به توضیح است، افزایش تعهد مالی برای بیمه نامه های شخص ثالث که قبلا خریداری شده و دارای اعتبار هستند نیز قابل اعمال است و متناسب با مبلغ تعهد انتخابی و بر اساس مدت باقیمانده از بیمه نامه ، حق بیمه مربوطه محاسبه و تعیین می شود .

این گزارش می افزاید، در بیمه نامه های شخص ثالث بیمه آسیا، همچنین امکان افزایش تعهد حوادث راننده تا سقف مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان نیز فراهم شده است و بیمه گذاران درصورت تمایل، می توانند با مراجعه به واحد صادرکننده بیمه نامه خود ، طی الحاقیه ای ، تعهد حوادث راننده بیمه نامه خود را نیز تا مبلغ فوق، افزایش دهند.

گفتنی است بیمه مرکزی برای بیمه نامه های شخص ثالث صادره در سال ۱۴۰۰ با توجه به افزایش مبلغ ریالی دیه، تعهد بدنی را تا ۶۴۰ میلیون تومان، تعهد مالی را ۱۶ میلیون تومان و تعهد حوادث راننده را تا ۴۸۰ میلیون تومان به عنوان حداقل تعهدات بیمه نامه شخص ثالث، تعیین کرده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true