×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳

مزایده الکترونیک سراسری املاک و مستغلات سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به شماره ۱۱۳۴ برگزار می شود.

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، علیرضا نورنژاد معاون حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد تعدادی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده سراسری شماره ۱۱۳۴ با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی به فروش برساند، اظهارداشت: این مزایده صرفا از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار و تمامی مراحل فرایند مزایده شامل پرداخت تضمین شرکت در مزایده (ودیعه)، ارسال پیشنهاد قیمت و رمزگشایی پیشنهادها در بستر سامانه مذکور انجام می پذیرد.

نورنژاد زمان انتشار املاک و مستغلات را ساعت ۸ روز چهار شنبه ۱۶ آذرماه و آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت را ساعت ۲۴روز شنبه مورخ ۲۶ آذرماه ۱۴۰۱ اعلام کرد و گفت: زمان رمزگشایی متقاضیان روز یک شنبه ۲۷ آذرماه خواهد بود.

وی ادامه داد: متقاضیان شرکت در مزایده می بایست جهت ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) به آدرس اینترنتی به نشان setadiran.ir و برای دریافت فهرست مراکز صدور گواهی الکترونیکی مراجعه نمایند.

معاون حقوقی و فروش اموال غیرمنقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: خریداران می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی سازمان به نشانی WWW.TAMLIKI.IR مراجعه و برای بازدید از املاک مطرح در مزایده استان تهران با شماره تلفن ۴۴۹۰۷۶۰۲ و ۴۴۹۰۳۳۷۲ و شماره ۲۷۶۵۲۲۹۵ ستاد مرکزی هماهنگی لازم بعمل آورند.

وی با بیان اینکه شرکت کارمندان دولت در این مزایده الکترونیک منع قانونی دارد، گفت: حضور متقاضیان در جلسه رمزگشایی پیشنهادها بلامانع است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.