×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
بازدید نماینده بندر ترکمن از درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این بازدید با توجه به درخواست مکرر بیمه شدگان، کانون بازنشستگان شهرستان و نیز پیگیری فرمانداری بندرترکمن، موضوع افزایش شیفت کاری درمانگاه از یک شیفت به دو شیفت مورد بررسی قرار گرفت و با عنایت به تعداد بیمه شدگان و کارگاه های صید ماهی و غیره که در شهرستان فعال هستند، مقرر شد موضوع پیگیری شود.

همچنین با عنایت به اینکه آمبولانس این مرکز درمانی فرسوده شده است، مقرر شد در خصوص تخصیص یک دستگاه آمبولانس پیگیری لازم به عمل آید.

در این بازدید دکتر احمد نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان با تشریح طرح های توسعه ای استان، گفت: در طول دولت تدبیر و امید با احتساب مجوزهای اخذ شده و مراکز در دست ساخت، تعداد مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان تقریبا ۱۰۰درصد افزایش داشته است.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی اخیرا با توجه به اهمیت حفظ و ارتقاء‌ سلامت بیمه شدگان، کارگران و کارآفرینان، تشکیلات استانها را تغییر داده و بخش درمان غیر مستقیم را از دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی به معاونت خرید راهبردی و اسناد پزشکی ارتقاء داد تا با نزدیکتر شدن به راس هرم، کیفیت خدمات ارتقاء یابد.

در این بازدید دکتر نیازی رئیس مرکز درمانی بندر ترکمن نیز گزارشی از فعالیتها و اقدامات این درمانگاه ارائه کرد.

true
true
true
true

true