×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
بازدید اولیه آنلاین و فروش بیمه بدنه اتومبیل با وب اپلیکیشن سامان

وشرکت بیمه سامان با توجه به درک اهمیت مشتری مداری بیش از ۲۳ هزار مورد بازدید اولیه آنلاین بیمه بدنه اتومبیل را از طریق وب اپلیکیشن “سامانو” انجام داد.
به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان، ضرورت ترسیم و تبیین یک افق روشن در راستای توسعه دانش بنیان بیمه سامان باعث شد تا این شرکت خدمات آنلاین متنوعی را در اختیار مشتریان و بیمه گذاران خود قرار دهد.

از همین روی یکی از خدماتی که با هدف مردمی سازی در برنامه های گروه بیمه سامان قرار داشت، طراحی و اجرای وب اپلیکیشن “سامانو” بود.

شرکت بیمه سامان با درک نیازهای جامعه و در راستای تحول دیجیتال اقدام به طراحی و ارایه بیمه نامه های متنوعی همچون بیمه نامه پیمایشی بدنه اتومبیل کرده است.

هم اکنون بیمه گذاران شرکت بیمه سامان می توانند با تهیه بیمه نامه بدنه اتومبیل مبنی برتردد با خودرو در سه مسافت ۵،۸ و ۱۲ هزار کیلومتر، با پرداخت حق بیمه ای متناسب با میزان استفاده از خودرو، هزینه کمتری را پرداخت کنند.

اما در عین حال بیمه گذاران مشتاق به استفاده از بیمه نامه پیمایشی بدنه اتومبیل شرکت بیمه سامان، باخرید این بیمه نامه از تمامی امکانات پوشش بیمه بدنه عادی هم برخوردار می شوند.

بیمه نامه پیمایشی بدنه اتومبیل شرکت بیمه سامان به دو روش با دستگاه کیلومتر شمار (تلمتیکس) یا بدون دستگاه کیلومتر شمار(تلمتیکس) صادر می شود و تا کنون بیش از ۲ هزار بیمه نامه پیماشی صادر شده است.

در حال حاضر وب اپلیکیشن “سامانو” برای بازدید اولیه و فروش آنلاین بیمه نامه بدنه اتومبیل راه اندازی شده است و از طریق آدرس https://samanno.si24. ir در دسترس مشتریان قرار دارد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.