×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت الزامات و زیرساخت های مورد نیاز بانکداری دیجیتال بانک توسعه تعاون در حال تکمیل است.

کیوسک خبر ـ محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در بازدید از پروژه های فناروی بانک اظهار داشت: بانکداری و فناوری به عنوان دو دانش و صنعت مهم موجبات رشد و گسترش هم را فراهم آورده اند.
وی افزود: جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت بانکداری نوین بروز پیدا نموده است و در واقع بانکداری عرصه ای مهم برای ارائه فناوری های مدرن است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: ارائه خدمات در مقیاس گسترده به جامعه هدف و قدرت تحلیل بدون عیب داده ها ، ایجاد و محافظت از بانک های اطلاعاتی گسترده مرتبط با مشتریان و شرکت ها از جمله خدماتی است که فناوری اطلاعات و ابزارهای نوین به بانک ارائه می دهد.
وی ادامه داد: فناوری موجب تغییرات شگرف در نحوه ارائه خدمات نیز شده است و با پیشرفت روش ها و بکارگیری فرآیندهای جدید، امکان سفارشی سازی خدمات و توجه کامل به نیاز مشتریان فراهم شده است.
شیخ حسینی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون تحول دیجیتال را به عنوان یکی از مهترین محورهای تحول در دستور کار قرار داده است و با تلاش همکاران این هدف قابل تصور است که حجم عملیات بانکی به دو و سه برابر افزایش یابد.
وی تصریح کرد: عملیات تجهیز و تخصیص منابع از طریق روش های نوین برآمده از مهندسی مالی نیز در سطح و کیفیت بالاتری قابل انجام است و نگاه سنتی و متعارف بانکداری به تنهایی پاسخگوی نیاز بازار و جامعه هدف نیست.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: بارها تاکید شده است که مهمتراز سرمایه، فناوری و ابزار، نیروی انسانی ارزشمند و مجرب و متخصص و هوشمند است که موجبات رشد و تعالی را فراهم می آورد و به همین دلیل تاکید بر نقش مهم سرمایه انسانی کماکان در راس برنامه ها و اقدامات بانک است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه های شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون (سمات) و امور فناوری بانک قرار گرفت.
محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون به همراه سید باقر فتاحی رئیس هیات مدیره و معاونین با حضور در پارک فناوری از روند اجرایی ساختمان سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون بازدید به عمل آورد.
محمد شیخ حسینی گفت: تجهیز و بهره برداری بهینه از امکانات و زیرساخت های فناورانه بانک بسیار حائز اهمیت است و در شرایط کنونی که ارکان های اقتصاد بر پایه زیر ساخت های الکترونیک شکل گرفته است نقش مهمی را در راستای اهداف بانک و همچنین ارائه مطلوب تر خدمات ایمن به مشتریان و تعاونگران ایفا می نماید.
وی ادامه داد: حضور در پارک فناوری به عنوان یکی از قطب های مهم فناوری کشور تصمیمی هوشمندانه بوده است و بسیاری از ارکان مهم اقتصادی کشور در این پارک حضور دارند و حضور بانک و سمات در این مرکز می تواند به نمایندگی از بخش تعاون در تکمیل اقدامات اقتصادی کشور مثمر ثمر باشد.
‏وی گفت: پارک فناوری ،محل اجتماع بسیاری از شرکت های فناوری می باشد که شرکت سمات به عنوان شرکت تابعه بانک توسعه تعاون جهت پیشبرد اقدامات فناورانه در حوزه گسترش بانکداری دیجیتال و زیر ساخت های الکترونیک در این مرکز حضور دارد.
لازم به ذکر است در این بازید ذوالفقاری معاون مدیر عامل در امور مالی و پشتیبانی،شریفی معاون مدیر عامل در امور عملیات بانکی،بخشا سرپرست معاونت مدیر عامل در امور برنامه ریزی وفن آوری اطلاعات،حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست،یکتا مدیر امور فنآوری اطلاعات و ارتباطات و سلیمانی سرپرست شرکت سمات حضور داشتند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.