×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳

بیمه رازی در هفته گذشته در راستای مسئولیت اجتماعی خود چالش‌های گاندو را تحت پوشش قرار داد که برخی از اصحاب رسانه این اقدام را مثبت ارزیابی کرده‌اند و معتقدند بیمه رازی می‌تواند در ارتقا زیرساخت‌های خدماتی سیستان و بلوچستان تاثیرگذار باشد.

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، هفته گذشته به مناسبت هفته محیط زیست، و سالگرد امضا قرارداد همکاری شرکت بیمه رازی با سازمان محیط زیست، چالش‌های گاندو تحت پوشش بیمه رازی قرار گرفت.

گاندو که گونه جانوری خاص ایران در منطقه سیستان و بلوچستان است در سال‌های اخیر در هم‌زیستی با هموطنان حوادثی را از روی غریزه رقم زده که حجم قابل توجهی از این حوادث گریبانگیر کودکان شده است.

کودکانی که برای تهیه آب آشامیدنی به محل زندگی گاندو مراجعه می‌کنند، شنیدن اتفاقی در رابطه با قطع دست و پا و آسیب‌های روحی متاثر از حوادث مرتبط با زخم‌های گاندو برای یک جرعه آب در حالی که چند کیلومتر آن طرف‌تر آب لوله کشی فراهم است یا هموطنانی در پایتخت به آسانی از آب لوله کشی استفاده می‌کنند، بسیار دردناک است.

از این رو شرکت بیمه رازی در راستای مسئولیت اجتماعی خود، اطلاع رسانی در رابطه با چالش‌های گاندو و سرآغازی برای جنبش ارائه خدمات در زمینه نیازهای اولیه زندگی در منطقه کم برخوردار سیستان و بلوچستان، چالش‌های گاندو ایرانی را بیمه کرد.

با انتشار این خبر، اصحاب رسانه خبر را در رسانه‌های خود و حتی رسانه‌های شخصی همچون توئیتر منتشر کردند تا هموطنان بیش از پیش با موضوع گاندو که امروز به کلیدواژه‌ای تبدیل شده حساس شوند.

در رابطه با اقدام بیمه رازی از منظر تبلیغاتی و تاکید بر مسئولیت اجتماعی با برخی از اصحاب رسانه همچون حمیدرضا نصیرنژاد- سردبیر پایگاه خبری خرد و کلان، آزاده محسنی- سردبیر پایگاه خبری ریسک‌نیوز و ایمان ایزدی‌مقدم- سردبیر پایگاه خبری بیمه‌نویس به گفت‌وگو نشستیم که در این رابطه ایزدی مقدم معتقد است، بیمه رازی به عنوان یک بنگاه اقتصادی دارای مسئولیت‌های اجتماعی مرتبط با حوزه فعالیت خود است که با تاکید بر این حوزه می‌تواند توجهات عموم را به یک موضوع همگانی جلب کند.

او ادامه داد: در گذشته بسیاری از شرکت‌های صنعت بیمه در حوزه محیط زیست ورود کرده‌اند و برخی از حیوان‌ها را تحت پوشش قرار داده‌اند اما نکته مهم در اقدام اخیر بیمه رازی، تحت پوشش قرار دادن هموطنان از آسیب‌های وارده گاندو است.

ایزدی‌مقدم اقدام بیمه رازی در رابطه با توجه به شیوه و سبک زندگی هموطنان در سیستان و بلوچستان را بسیار ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: اقدامات بیمه رازی می‌تواند در حفظ گونه جانوری مفید گاندو تاثیرگذار باشد. همچنین آزاده محسنی- سردبیر پایگاه خبری ریسک‌نیوز گفت: مخاطب از شنیدن خبر بیمه رازی در رابطه با گاندو ایرانی به شدت استقبال کرد و در فضای مجازی بحث در این رابطه انجام شد.

او ادامه داد: شاید در نگاه اول چنین اقداماتی جنبه تبلیغاتی داشته باشد اما این خبر نشان از آن داشت که یک شرکت در صنعت بیمه موضوعی خاص را به عنوان دغدغه انتخاب کرده است.

سردبیر پایگاه خبری ریسک‌نیوز، یادآور شد: انتشار خبر بیمه رازی در زمینه تحت پوشش قرار گرفتن مخاطرات زندگی افراد با گاندو، نگاه‌ها به بیمه رازی را تغییر داد و این شرکت می‌تواند در آینده نزدیک با تکیه بر افکار عمومی اتفاقات بسیار خوبی را در منطقه سیستان و بلوچستان رقم بزند.

بر اساس این گزارش، حمیدرضا نصیرنژاد به روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی گفت: اقدام بیمه رازی جالب و قابل تقدیر است، زیرا یک چالش و شرایط خاص را تحت پوشش قرار داده است.

او با توجه به چالش پیش روی کودکان سیستان و بلوچستان در هم زیستی با گاندو، اطلاع رسانی و آموزش را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: گاندو در حال حاضر کلید واژه بسیار مهمی برای ایرانی‌ها است و با تکیه بر این موضوع بیمه رازی می‌تواند اقدامات تاثیرگذاری در منطقه سیستان و بلوچستان داشته باشند.

نصیرنژاد بیان کرد: در رابطه با چالش‌های گاندو بسیاری از هموطنان اطلاع کافی ندارند و در کنار آن تا به امروز اطلاعاتی در زم

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.