×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
​سهامداران شرکت‌های «نفت بهران» و «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سهامداران حقیقی شرکت «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» با نماد «ثباغ» می‌توانند از روز شنبه یکم شهریورماه ٩٩ به مدت یک سال، سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به ٣١ شهریورماه ٩٨ را در شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور دریافت کنند.
سهامداران حقیقی شرکت «نفت بهران» با نماد «شبهرن» نیز می‌توانند از روز یکشنبه دوم شهریورماه ٩٩ به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ٩٨ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
در این اطلاعیه‌ها از سهامداران حقیقی شرکت‌های «شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه» و «نفت بهران» خواسته شده ضمن مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور، با ارائه اصل کارت ملی یا شناسنامه و کد سهامداری (کد بورسی) نسبت به دریافت نقدی یا واریز سود سهام به حساب‌های سپهری خود اقدام کنند.
علاوه بر این، پرداخت سود سهام افراد کمتر از ١٨ سال، پس از احراز هویت کامل و دریافت کپی شناسنامه، صرفاً به ولی(پدر) بلامانع خواهد بود.
پرداخت سود سهام به نماینده قانونی سهامدار تنها با ارائه وکالت‌نامه رسمی معتبر به همراه اصل کارت ملی یا شناسنامه، گواهی نقل و انتقال سپرده سهام سازمان بورس و یا اعلام شفاهی کد بورسی سهامدار امکان‌پذیر است.

true
true
true
true

true