×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
کناره گیری مهندس نوریان از مدیر عاملی چادرملو

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، با رای سهامداران عمده چادرملو و موافقت سازمان توسعه و نوسازی معادن ( ایمیدرو) مهندس ناصر تقی زاده که پیشتر بعنوان رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منصوب شده بود با کناره گیری مهندس محمود نوریان مسئولیت مدیریت عامل شرکت چادرملو را پذیرفت .

مهندس نوریان در پیام کوتاهی به این شرح با مجموعه چادرملو خدا حافظی کرد .

دوستان عزیز همکار در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و پیمانکاران محترم اعم از کارگران عزیز تا مسئولین در هر رده

افتخار داشتم که با شما عزیزان همکار بودم و با تلاش همدیگر طی نزدیک ١۶ سال همکاری موفقیتهای چشمگیری داشتیم و جایگاه شرکت را ارتقا بخشیدیم

اکنون که سکان هدایت شرکت را جناب آقای مهندس تقی زاده دوست و همکار خوب و توانایم بعهده گرفته اند امیدوارم با مدیریت توانمند ایشان و همکاری کلیه پرسنل شرکت همچنان مسیر توسعه با شتاب بیشتر ادامه داشته باشد.

از همگان درخواست بخشش قصور را دارم

گفتنی است : مهندس محمود نوریان از مرداد ما سال ۱۳۸۳ هدایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو را در حالی بدست گرفت که این شرکت تنها با ۳ خط تولید در معدن چادرملو اقدام به تولید  چهار و نیم میلیون تن کنسانتره سنگ آهن می نمود . وی از بدو ورود با نگرش توسعه بخشی در فعالیت های شرکت و با همراهی هیات مدیره و مدیران مجموعه علاوه بر احداث و راه اندازی ۲ خط تولید جدید کنسانتره ، راندمان تولید ۵ خط فرآوری را  از هفت و نیم میلون تن به ۱۰ و نیم میلیون تن افزایش داد. در عین حال سنگ بنای مجتمع عظیم صنعتی چادرملو در ۲۵ کیلومتری اردکان یزد نیز گذاشته شد .  با ساخت و راه اندازی کارخانه گندله سازی چادرملو  از آن پس بخشی از کنسانتره تولیدی شرکت برای تولید ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تن گندله آهن به این واحد صنعتی منتقل می گردد . با ترسیم چشم اندازه روشنتر برای این واحد معدنی و صنعتی با هدف تکمیل زنجیره تولید فولاد . چادرملو با مشارکت در ۲ طرح فولادی اقدام به راه اندازی  واحد آهن اسفنجی و کارخانه شمش فولادی شرکت آهن و فولاد ارفع هر یک با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در سال و واحد تولید آهن اسفنجی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در سال به توسعه طرح های خود در مجتمع صنعتی ادامه داد .

در ادامه نیز کارخانه شمش فولادی چادرملو با ظرفیت ۱ میلیون و ۳۰۰ هزارتن و واحد احیای مستقیم چادرملو با ظرفیت تولید سالانه ۱ میلیون و ۵۵۰ هزارتن آهن اسفنجی ساخت و به بهره برداری رسید .

مهندس ناصر تقی زاده نیز که در اردیبهشت ۹۴ بار دیگربه عنوان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گلگهرمنصوب شده بود در آذرماه ۹۷ با کناره گیری از این مسئولیت بعنوان رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو فعالیت تخصصی خود را ادامه داد.

ناصر تقی‌زاده پیش از این نیز در سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ به عنوان مدیرعامل شرکت گل گهر فعالیت داشته و از بنیانگذاران طرح‌های توسعه‌ای فاز اول این شرکت نیز بوده است . از دیگر سوابق وی می‌توان به مدیرعاملی مجتمع فولاد صنعت بناب، مجری طرح آلومینای خلیج فارس، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه،مدیر کل صنایه استان کرمان ، مدیر امور تولید استانداری کرمان ،    فرماندار بم  و سرپرست بنیاد امور مهاجرین جنگ تحمیلی استان کرمان اشاره کرد .

true
true
true
true