×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۵ آبان - ۱۴۰۰  
true
true
چهل و یکمین شعبه بانک توسعه تعاون استان تهران در پونک گشایش یافت

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم گشایش این شعبه اظهار داشت: بانک توسعه تعاون به‌عنوان بانک تخصصی تعاونگران و کارآفرینان، قادر به پاسخگویی به نیازهای بانکی عموم مردم نیز می‌باشد. سبد متنوع خدمات سپرده‌ای و تسهیلاتی برای کاربردهای متنوع عموم مردم و فعالان اقتصادی و همچنین ارائه خدمات تخصصی از قبیل صدور اعتبار اسنادی، خدمات ارزی و صدور ضمانت‌نامه در شعب بانک ارائه می‌شود.

مهدیان با اشاره به اهمیت خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات فیزیکی به شعب گفت: گسترش خدمات الکترونیک و ترویج بانکداری دیجیتال در سامانه‌های آنلاین بانک در زمره راهبردهای اصلی بانک توسعه تعاون می‌باشد و همچنین با توجه به تراکم جمعیتی در برخی نقاط تهران و همچنین سراسر کشور، لزوم راه‌اندازی شعبه برای ارائه به ساکنین مناطق مختلف حائز اهمیت و کارگشا می‌باشد.

مهدیان شعبه جدید پونک را یک واحد بانکی ممتاز متشکل از همکاران مجرب بانک توسعه تعاون معرفی نمود که آماده ارائه خدمات به عموم شهروندان محترم، جهت دریافت خدمات عمومی و تخصصی بانکی و مالی می‌باشد.

وی در این رابطه خاطرنشان کرد: طی چند ماه اخیر با اخذ مجوزات لازم از بانک مرکزی، سه شعبه در مناطق مهم و پرجمعیت تهران افتتاح گردیده است و این شعب هم‌اکنون در میدان نبوت، امامزاده حسن و پونک آماده خدمت‌رسانی هستند.

مهدیان خطاب به همکاران بانک اعلام نمود: رویکرد خدمتگزاری به مراجعین و ارائه راهکار برای مسائل مشتریان، گره‌گشایی از مشکلات ارباب‌رجوع و ارائه راهنمایی مناسب و مشاوره‌های کارگشا باید همواره سرلوحه همکاران قرار گیرد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون ساماندهی باجه‌های بانک را نیز از مهمترین برنامه‌های بانک در سال جاری عنوان نمود و افزود: باجه‌های بانک در صورت امکان و کسب مجوز لازم، به شعبه ارتقا می‌یابند و درصورتی‌که این امکان فراهم نباشد نیز سطح خدمات و دسترسی‌های باجه تا حد شعبه ارتقا خواهد یافت.

گفتنی است در این مراسم سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک، معادی معاون شعب و بازاریابی، ذوالفقاری معاون مالی و پشتیبانی، شیخ‌زاده معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، محمدی مدیر امور استانها و شعب، البرزی مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری، اسدی مدیر حقوقی و شیخ حسینی مدیر شعب استان تهران نیز حضور داشتند.

شایان‌ذکر است مسئولیت شعبه پونک نیز بر عهده خانم لرنی از همکاران باتجربه و مشتری مدار بانک می‌باشد و شعبه در پونک، خیابان عدل، تقاطع میرزابابایی واقع‌شده است.

true
true
true
true

true