×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
پیگیری نیازمندی‌های ۳ استان در مقابله با کرونا از سوی رییس مجلس

به گزارش کیوسک خبر به نقل از ایسنا، رییس مجلس شورای اسلامی  در این گفت‌وگوها، ضمن بررسی شرایط مقابله و افزایش میزان درگیری هر یک از  استان‌های خوزستان، زنجان و فارس با کرونا، از هموطنانی که با توجه به خطر شیوع بیماری از سفر  صرف‌نظر کرده‌اند، تقدیر و تشکر  کرد و گفت: کاهش سفرها، از بار شیوع کرونا می‌کاهد اما هنوز نتیجه مطلوب در برخی استان ها حاصل نشده و  نیازمند توجه بیشتر و جلب همکاری مردم هستیم.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین  در گفت‌وگو با استانداران مذکور، توصیه‌هایی برای پشتیبانی و تجهیز مراکز  درمانی و بیمارستانی با استفاده از منابع مالی تخصیص یافته به این استان ها ارائه کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین از پیگیری سایر  منابع مالی و امکانات مادی مورد نیاز استان های مذکور در سطح ملی خبر داد.

ریس قوه مقننه همچنین  ضمن استماع گزارش  اقدامات مسئولان این استان‌ها، اشاره به افزایش تدابیر لازم  جهت کاهش رفت و آمد برای حفظ سلامت مردم  را اولویت مدیریت استان‌ها دانست و گفت: لازم است فعالیت کلیه مراکز پذیرش مسافر متوقف شده و با آگاهی بخشیدن به مردم از تردد ها و اجتماعات کاسته شود تا چرخه انتقال کرونا قطع گردد.

در آغاز این گفت‌وگوها، غلامرضا شریعتی، فتح الله حقیقی و عنایت الله رحیمی، استانداران خوزستان، زنجان و فارس گزارش‌های جداگانه ای از اقدامات دستگاه‌های استان در مقابله با کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

true
true
true
true

true