×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
پیام تبریک مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به مناسبت فرارسیدن نوروز

خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر توفیق حلول سالی جدید را ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در سالی که گذشت بار دیگر به پشتوانه صاحبان سهام، مشتریان و خیرین ارجمند همدلی و همبستگی را سرلوحه کار خود قرار داده و در سایه اعتماد ارزشمند هموطنان، سالی پر فروغ را تجربه کرد.

سال گذشته موفق شدیم تا با تکیه بر اعتماد و همکاری مشتریان و سهامداران گامهای مثبت و موثری را در مسیر خدمت رسانی بیش از پیش به مردم شریف ایران برداشته و آنگونه باشیم که شایسته هموطنان عزیزمان است.

در سال ۱۳۹۸، تلاش های گسترده ای برای توسعه بانک داری هوشمند و تقویت زیر ساخت های الکترونیکی بانک صورت گرفت. سامانه میعاد (مدیریت یکپارچه اسناد) در شعب و امکان افتتاح حساب آنلاین از طریق همراه بانک از جمله اقداماتی است که در راستای برنامه‌های اصلاح ساختار و الکترونیکی کردن عملیات اجرایی بانک و برای رسیدن به یک بانک تمام هوشمند راه اندازی شده است.

اجرای شیوه سنتی و بر پایه کاغذ علاوه بر زمان‌بر بودن و دغدغه‌های محیط‌زیستی، نیازمند فضا و هزینه برای نگهداری است. این در حالی است که با وجود چهار برابر شدن تسهیلات اعطایی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که از ۵۰۰ هزار فقره در سال ۱۳۹۵ به دو میلیون و ۲۰۰ هزار فقره در سال ۱۳۹۸ رسیده است، ارائه خدمات یاد شده در این بانک، نه با افزایش تعداد شعب بلکه با استفاده از سیستم‌های نوین در فرآیندهای عملیات اجرایی بانکی انجام می‌شود.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بر مبنای سیاست‌های اقتصاد هوشمند که از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی با هدف توسعه سامانه‌های زیرساختی و تحقق دولت الکترونیک ابلاغ شد، این نوآوری را در دستور کار خود قرار داده تا بتواند بدون نیاز به کاغذ، فرآیندهای بانکی را پیش ببرد.

در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت کارکنان صدیق، زحمتکش و گرانقدر بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر ایران اسلامی، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در عرصه ارائه خدمات مطلوب و شایسته بانکداری اسلامی در بستر قرض الحسنه به هموطنان گرامی بوده ایم و بی تردید این مهم بدون تلاش بی وقفه و همت مضاعف شما همکاران و هم افزایی مشتریان وخیرین عزیز محقق نمی شد.

در سال ۱۳۹۹ نیز برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از همه منابع و امکانات موجود و ارتقای ساختار مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، به گونه ای عمل کنیم که سطح رضایتمندی در راستای اهداف و برنامه های از پیش تعیین شده بانکداری ناب اسلامی ارتقا یابد و به یاری خداوند، این مسیر با سرعتی بیشتر طی شود.

در طلیعه سال جدید، بانک قرض الحسنه مهرایران با تمام ظرفیت، همت و تلاش، خود را برای بهبود فضای اقتصادی، ارتقاء شاخص های رفاهی و خدمت‌رسانی صادقانه به کار خواهد گرفت و امید و اطمینان داریم که نیروهای خلاق و خدوم بانک که ارزشمندترین سرمایه ها هستند در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

پیشاپیش فرا رسیدن سال جدید و این نوروز باستانی را خدمت تمامی هموطنان به ویژه سهامداران گرامی، مشتریان عزیز و کارکنان ساعی بانک مهر ایران تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال موفقیت نظام بانکی کشور به ویژه بانک قرض الحسنه مهرایران در خدمت رسانی شایسته تر به هم میهنان گرانقدر را مسئلت داریم.

true
true
true
true