×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز کارمند

گفتن و شنیدن از تغییراتی که همه‌گیری کووید ۱۹ در سبک زندگی و روابط انسان‌ها با یکدیگر و جهان پیرامونشان به وجود آورده و در آینده نیز بیشتر آشکار خواهد شد، موضوعی تکراری است. گذشته از این مباحث پربسامد اما آنچه مایلم بر آن به بهانه روز کارمند تأکید کنم، اهمیت و نقشی است که شبکه بانکی در ایران و نیروی انسانی شاغل در این شبکه، طی ماه‌های درگیری جامعه با کرونا بر عهده داشتند؛ آنچه طی چند ماه اخیر شاهد بودیم نمونه و مصداق بسیار روشنی از تلاش مجاهدانه و فداکاری دلسوزانه بانکداران متعهد کشورمان در تمامی سطوح و حوزه‌ها بود.

پرسنل شبکه بانکی چه آن‌ها که در شعب باوجود ریسک بسیار زیاد ابتلا به ویروس کووید ۱۹ و پیامدهای بعدی آن از ارائه خدمات به هم‌میهنانمان دریغ نکردند، چه آنهایی که شبانه‌روزی و بیش از همیشه سعی در حفظ پایداری و برقراری خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیکی بودند و هستند، تصویر غرورآفرینی از نقش‌آفرینی کارکنان شبکه بانکی کشور پیش چشم هم‌وطنان قرارداد.

این تعهد افتخارآفرین بدون شک مهر تأییدی است بر اهمیت نقش و سهم نیروی انسانی در حوزه بانکی کشور که روزی به نام روز کارمند برای تکریم زحمات و تلاش‌هایشان تعیین‌شده است؛ زحماتی که با شیوع ویروس موسوم به کرونا بیش‌ازپیش ارزشمند و تعیین‌کننده شده است و بر همه ما فرض است که قدردان کارمندان عزیز باشیم.

این‌جانب فرارسیدن چهارمین روز از شهریورماه را که بهانه‌ای است برای گرامیداشت روز کارمند، به همه کارکنان شبکه بانکی به‌ویژه همکاران گرامی و تلاشگرم در بانک توسعه تعاون تبریک می‌گویم و توفیق ادامه خدمت خالصانه برای این عزیزان را از خدای متعال خواستارم.

حجت اله مهدیان

مدیرعامل بانک توسعه تعاون

true
true
true
true

true