×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
پرداخت ۲۰۸۹ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی در سال گذشته

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، مدیر شعب استان خراسان جنوبی خبر داد: بانک توسعه تعاون با تمام امکانات و بسته های حمایتی خود هم اکنون که کشور در ظالمانه ترین تحریم های اقتصادی قرار دارد خود را موظف می داند که با حمایت از بنگاههای اقتصادی و واحدهای تولیدی و تعاونی، در رفع مشکلات این بخش و به تبع آن در ایجاد اشتغال استان سهم قابل توجهی داشته باشد و در همین مسیر در طی سال ۱۳۹۸ آن میزان تسهیلات را در قالب ۴۱۳۶ پرونده به مشتریان استان پرداخت نموده است.

وی همچنین گفت: در سال گذشته بیش از دو هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که از قرار ۴۴۵ میلیارد ریال در بخش کشاورزی، ۶۹۰ میلیارد ریال در بخش صنعت، ۱۰۱ میلیارد ریال در بخش مسکن، ۶۸۲ میلیارد ریال در بخش خدمات و ۱۷۳ میلیارد ریال در بخش بازرگانی می باشد.

ایشان با بیان اینکه بالغ بر ۵۵ درصد تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به بخش صنعت و درراستای رونق تولید پرداخت شده، اظهار داشت: جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار تخصیصی این مدیریت در سال گذشته نیز در بخش مشاغل خانگی در قالب ۲۲۲ فقره تسهیلات از موارد قابل اهمیت می باشد.

گفتنی است در سال گذشته بیش از ۱۳۷ میلیارد ریال در قالب ۸۷۵ پرونده تسهیلاتی قرض الحسنه نیز در بخش های مختلف به متقاضیان پرداخت شده است.

ملایی، مدیر شعب استان خراسان جنوبی درادامه افزود: با توجه به پیک بالای مراجعات در ایام پایانی سال و علی‌رغم عدم در نظر گرفتن باجه عصر برای شعب در اسفندماه سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا و همچنین اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اما تشکیل پرونده، تکمیل مدارک و پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی از محل اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه کشور به مبلغ ۲۳۸ میلیارد ریال با تلاش و پیگیری همکاران اداره و شعب تابعه استان انجام گردیده است.

وی افزود: بانک توسعه تعاون در سال ۱۳۹۸ زمینه اشتغال زایی ۳۰ نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی استان با تحقق ۱۰۰درصد برنامه ابلاغی به استان را به مبلغ ۶ میلیارد ریال در قالب قرارداد قرض الحسنه ار محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ فراهم نمود.

true
true
true
true

true