×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۴ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
پرداخت ۱۸۰۰ مورد تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان ایلامی

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، قنبر موسی نژاد در دیدار با مدیر شعب بانک مهر ایران در استان ایلام بیان داشت: یکی از اهداف مهم کمیته امداد در برنامه ششم این است که پرداخت ها و خدمات این نهاد به سمت قرض الحسنه برود تا تأثیر آن در زندگی مردم بیشتر شود.

وی ادامه داد: از بدو تأسیس کمیته امداد در چهارچوب اداری این نهاد همواره واحدی به نام «امور وام» وجود داشته و از سالهای گذشته نیز صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه راه اندازی شده که نشان دهنده اهمیت پرداخت های قرض الحسنه ای در این نهاد است.

موسی نژاد با اشاره به اینکه توانمندسازی خانواده های مددجو از برنامه های مهم کمیته امداد است تصریح کرد: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به جامعه هدف یکی از زمینه های مهم برای تحقق این موضوع است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با تقدیر از همکاری و تعامل خوب بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: سال گذشته ۱۶۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه از طرف این بانک به بیش از هزار و ۸۰۰ مددجوی این نهاد پرداخت شده است.

موسی نژاد افزود: از این میزان تسهیلات ،۶۶ میلیارد ریال آن وام قرض الحسنه اشتغال و ۱۰۲ میلیارد ریال نیز تسهیلات قرض الحسنه حمایتی بوده است.

true
true
true
true

true