×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
پرداخت تسهیلات برای احیای باغ های خسارت دیده از زوال مرکبات

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک کشاورزی استان فارس،روح اله خدارحمی روز شنبه یکم شهریورماه و همزمان با هفته دولت،در بازدید از باغ های خسارت دیده از زوال مرکبات شهرستان داراب با اعلام مطلب فوق افزود:اعطای تسهیلات با ارایه طرح تحقیقاتی به باغداران امکان پذیر است.

وی گفت: باغداران باید با در نظر گرفتن سود تسهیلات بانکی، طرحی را به منظور احیا و یا تغییر الگوی باغ ها انتخاب کنند که ضمن سودآوری ،هزینه زیادی به آنان تحمیل نشود.

خدارحمی اضافه کرد:اعطای تسهیلات باید به بهبود شرایط معیشتی تولید کنندگان منجر و با ارائه طرح پایلوت مناسب با منطقه، راه نجاتی برای باغداران فراهم شود.

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه شهرستان داراب از سال های پیش  مرکز تحقیقات محصولات باغی داشته است افزود: به دلیل این سابقه روشن پژوهشی وتحقیقاتی و با همکاری کشاورزان پیشرو  و با اجرای طرح تحقیقاتی فضای شهرستان متحول خواهد شد.

بر اساس این گزارش مدیرعامل بانک کشاورزی که با هدف آگاهی از آخرین وضعیت طرح ها و پیشرفت برنامه ها به استان فارس سفر کرده است،صبح روز شنبه اول شهریور ماه از طرح های کشاورزی منتخب این استان در شهرستان داراب بازدید کرد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true