×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳
پخش نخستین سریال طنز بیمه‌ای از شبکه ۳ سیما

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، متعاقب تولید و پخش مجموعه تلویزیونی دوربرگردون در سال گذشته و اعلام رضایت صنعت بیمه و مدیران سازمان صداوسیما از ساخت این مجموعه، تهیه و تولید مجموعه تلویزیونی پلاک ۱۳ نیز با رویکرد طنز و با محوریت تقویت سواد بیمه‌ای مردم و ارتقاء فرهنگ رانندگی و بدون پرداخت هزینه پخش، از آذرماه سال ۱۳۹۹ در دستور کار قرار گرفت.

پس از اخذ موافقت‌های اولیه، فرایندهای مرتبط با این پروژه از جمله اخذ مشارکت سندیکای بیمه‌گران ایران، صندوق تأمین خسارت‌های بدنی و شرکت‌های بیمه‌ای، با عنوان پلاک ۱۳ آغاز شد.

فیلمنامه این سریال با هدف ارتقاء فرهنگ بیمه و هم چنین کاهش تصادفات و حوادث تنظیم شده و مطابق با هماهنگی‌های به عمل آمده، پنج شب در هفته از ساعت ۲۰ در شبکه سوم سیما به عنوان پرمخاطب ترین شبکه تلویزیونی در حال پخش است.

محل وقوع داستانهای این سریال طنز در یک ساختمان به نام آذر با شماره پلاک ۱۳ است که در آن پنج خانواد سکونت داشته و در طول این برنامه، اتفاقات گوناگونی برای اعضای این ساختمان رخ می‌دهد که برآیند نهایی آن به ارتقاء سواد بیمه‌ای مردم منجر خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی پلاک ۱۳ به کارگردانی آرش معیریان از کارگردانان بنام سینما و تلویزیون و با بازیگری هنرمندانی چون امیرحسین صدیق، شهره سلطانی، اردلان شجاع‌کاوه، علی صادقی، حسین رفیعی، نگار عابدی، فرزانه سهیلی، محمود جعفری شهین تسلیمی، اصغر حیدری، مجید شهریاری، اشکان اشتیاق، ستاره حسینی و …. با استفاده از عوامل حرفه‌ای و تراز اول صنعت فیلم و سینما، به تهیه کنندگی سلیم ثنایی است.

اولین قسمت سریال پلاک ۱۳ از ساعت ۲۰ روز جمعه ۱۴ آبان ماه جاری از شبکه سوم سیما پخش شده و مطابق با هماهنگی‌های به عمل آمده، بازپخش آن هم در ساعت یک بامداد و ساعت ۱۶ روز بعد نیز در کنداکتور پخش شبکه قرار گرفته است.