×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰  
true
true
واقعیت های بیمارستان صنایع پتروشمی ماهشهر

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر با توجه به جوسازی های اخیر در فضای رسانه ای و مجازی از سوی عده ای معلوم الحال، سبب شد در راستای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی توضیحاتی در خصوص چگونگی و اهداف تاسیس شرکت پتروشیمی طب صنعت ارئه شود.

عرصه و اعیان بیمارستان صنایع پتروشیمی از ابتدا تا کنون متعلق به پتروشیمی بندرامام می باشد و تنها مدیریت درمان آن با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بوده است و طبق قانون می بایست سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت طی سال های گذشته بابت عرصه و اعیان بیمارستان که در اختیار داشت به پتروشیمی بندرامام اجاره بها پرداخت می کرد که هیچ زمان اجاره ای پرداخت نشده است.

طی سال های اخیر سازمان بهداشت و‌درمان صنعت نفت در بیمارستان صنایع پتروشیمی عملکرد مناسبی نداشت و خدمات رسانی به کارکنان شاغل در پتروشیمی ها به شدت سیر نزولی دنبال کرد. طبق مصوبه شورای معاونین وزیر نفت تصمیم به تحویل بیمارستان به پتروشیمی ها گرفته شد و به همین منظور شرکت های پتروشیمی منطقه تصمیم گرفتند که مدیریت درمان بیمارستان را بصورت مشارکتی از طریق تاسیس شرکتی با سهامداری همه شرکتهای منطقه تاسیس نمایند.

بدین ترتیب شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر تاسیس شد

شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر از زمان ورود به عرصه مدیریت بیمارستان صنایع پتروشیمی در راستای ارتقاء حداکثری سطح خدمات رسانی به خانواده های تحت پوشش اقدام‌کرد و‌ همچنین برای اقشار آسیب پذیر و‌کم درآمد منطقه هم اقدامات گسترده ای اجرایی کرد.

گفتنی است در این بین افرادی با پنهان کردن حقایق ، جوسازی هایی را با عنوان «خصوصی سازی بیمارستان صنایع پتروشیمی » بر علیه شرکت طب صنعت در فضای رسانه ای و‌ مجازی راه انداختند با اینکه اصل مبحث خصوصی سازی کاملا غیرواقع است بلکه شرکت های پتروشیمی که صاحب اصلی بیمارستان هستند قصد دارند با در دست گرفتن مدیریت آن بالاترین خدمات را به مردم منطقه ارائه دهند.

گفتنی است سازمان بهداشت و‌درمان صنعت نفت نیز می بایست در چارچوب های قانونی وزارت نفت نسبت به تعیین تکلیف کارکنان رسمی خود تصمیم گیری کند. این تصمیم از حوزه مدیریت شرکت طب صنعت خارج است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true