×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
واریز سود سهامداران بانک سینا برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک سینا، پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک در روز ۲۸ مردادماه، سود عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ جهت سهامداران حقیقی دارنده حساب نزد بانک سینا در تاریخ ۴ شهریور ۹۹ به حساب آنان واریز شد.
سایر سهامداران حقیقی فاقد حساب نزد بانک سینا با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و وکلای سهامداران با ارائه اصل و رونوشت وکالتنامه نیز می‌توانند از طریق مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور سود متعلق به خود را دریافت نمایند.
سهامداران حقوقی هم حداکثر مدت چهار ماه پس از تصویب مجمع عمومی با درخواست کتبی، اعلام شماره حساب و آخرین آگهی روزنامه رسمی مربوط به تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت می‌توانند نسبت به دریافت سود خود اقدام نمایند.
گفتنی است در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک سینا به ازای هر سهم مبلغ ۶۰ ریال سود مصوب شد.
بانک سینا سال هاست که در بازار سرمایه فعالیت دارد و در این راستا نسبت به ارائه خدمات به شرکت های بورسی به ویژه در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک و نیز واریز سود سهامداران شرکت ها اقدام می نماید.
قابلیت ها و زیرساخت های مطلوب ایجاد شده در بانک سینا، ظرفیت مناسبی را در اختیار شرکت های فعال و توانمند قرار داده است و بانک سینا آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات در این زمینه دارد.

true
true
true
true

true