×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
واحد آمونیاک لردگان به بهره‌برداری رسید/ واحد تولید اوره‌ شلرد‌ یک ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد/ فراهم شدن ۲۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم با راه‌اندازی کامل مجتمع

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مدیرعامل پتروشیمی لردگان از بهره برداری فاز دوم این طرح خبر داد و گفت: در سومین ماه از سال جهش تولید، واحد آمونیاک پتروشیمی لردگان در مدار تولید قرار گرفت.
محسن محمودی با اشاره به اینکه این طرح با هدف تولید ۶۷۷ هزار تن آمونیاک راه‌اندازی شده، تصریح کرد: واحدهای تولید اوره و آمونیاک لردگان در سه فاز طراحی شده که فاز اول آن یوتیلیتی بوده وبطور کامل درمدار سرویس قرار گرفته است.فاز دوم تولید آمونیاک است که در مرحله بهره برداری قرار گرفت و در آخر فاز تولید اوره با ظرفیت حدود یک میلیون تن است که به امید خدا طی ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
محمودی، بهره برداری از پتروشیمی لردگان را از آن جهت حایز اهمیت دانست که این راه اندازی بدون حضور کارشناسان خارجی با همت و تلاش غیورمردان صنعت پتروشیمی و با ثبت رکورد۲۷میلیون نفر ساعت کارکرد ایمنی بدون حادثه راه اندازی شده است.
وی با اشاره به آثار مثبت این طرح در جهت توسعه اقتصادی منطقه، تصریح کرد: با افتتاح کامل این پتروشیمی ۶۰۰نفر به صورت مستقیم و دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار خواهندشد که بیشتر آنها نیروهای بومی را شامل می‌شود.
گفتنی است، شرکت پتروشیمی لردگان در زمینی به مساحت۱۰۰ هکتاردرمنطقه فلارد( ۵۵ کیلومتری شهر لردگان) شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری احداث شده است.

true
true
true
true

true