×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی درگذشت همکار مدیریت درمان خوزستان را تسلیت گفت

به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در متن پیام صادر شده از سوی دکتر علی حیدری آمده است:

«انالله و انا الیه راجعون»
سازمان تأمین اجتماعی همواره مأمن و تکیه گاه ذینفعان عزیز خویش (بیمه شدگان، مستمری بگیران و…) بوده و در زمان وقوع مخاطرات به یاری آنان شتافته است و این نقش و کارکرد بی بدیل خویش را مرهون و مدیون تلاشها و مساعی مدیران و کارکنان خدوم و تلاشگر خود در بخشهای بیمه ای و درمانی است.
زحمات این همکاران گرامی در ادوار مختلف انقلاب، جنگ، بازسازی، تحریم ها و حصر اقتصادی و … به منظور تداوم خدمات رسانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران بر همگان واضح و مبرهن است و این مجاهدت ها در زمان سرایت پدیده شوم “ویروس کرونا” به اوج خود رسیده و جلوه های قابل ستایشی را در عرصه خدمت رسانی آشکار ساخته است.
صدها فرشته بر آن دست بوسه می زنند             کز کار خلق یک گره بسته وا کند
خبر شهادت جناب آقای دکتر پیمان کاویان موجب تأسف و تأثر گردید. دستهای این انسانهای ایثارگر، بوسه گاه فرشتگان الهی شد و بازماندگان معزز و همکاران محترم را در سوگ خود نشاند.
عروج این همکار عزیز را به خانواده‎ محترم و سایر بازماندگان و همکاران سازمان تسلیت و تعزیت عرض می‎نمایم. از درگاه ایزد منان برای روح سترگ آن عزیز از دست رفته علو درجات و همنشینی با اولیاء و صلحا و برای بازماندگانشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. روحشان شاد و یاد و نامشان گرامی باد.

true
true
true
true

true