×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
محصولات پرداخت‌ نوین در سال ۹۹ معرفی شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین به نقل از پرداخت‌نوین، وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین هدف‌گذاری خود را تا سال ۱۴۰۰، قرار گرفتن در فهرست پنج شرکت برتر پرداخت الکترونیک در کشور اعلام کرد.
حجتی درباره اپلیکیشن موبایل‌ نوین‌پی گفت: بعد از بررسی اپلیکیشن متوجه شدیم که دارای ضعف‌هایی است و چون دنبال انجام یک کار مشابه نبودیم، راجع‌به یک «سوپر اپ» صحبت کردیم که قادر باشد تمام خدمات حوزه مالی بانک اقتصادنوین را پشتیبانی کند و فرد با ورود به اپلیکیشن به تمام خدماتی که در گروه مالی اقتصادنوین ارایه می‌شود، دسترسی پیدا کند؛ از جمله خدمات بانکی، پرداخت، بیمه، سرمایه‌گذاری و … که اتفاقا مسئولان بانک، حمایت زیادی داشتند و ان‌شاءالله از نیمه نخست سال در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
وی همچنین کارت اعتباری را دیگر محصول سال جدید شرکت پرداخت ‌نوین معرفی کرد و افزود: شرکت پرداخت‌نوین طی مذاکراتی با بانک، به عنوان بازوی توسعه کارت اعتباری بانک اقتصادنوین شناخته شده است و ما solution کارت اعتباری داریم تا آن را به عنوان بخشی از سبد محصول توسعه کسب‌وکار بانک و شرکت پرداخت نوین لحاظ کنیم.
مدیرعامل شرکت پرداخت ‌نوین برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت را برشمرد و تاکید کرد: سال ۹۹، سال جهش شرکت در حوزه‌های نوسازی و بهسازی ناوگان کارت‌خوان، توسعه اپلیکیشن، فراباشگاه و توسعه همکاری با سایر بانک‌هاست. همچنین تلاش می‌کنیم شرکت وارد بورس شود و سیاست‌ها را نیز در همین راستا پیش می‌بریم.
حجتی در پایان، درباره برنامه شرکت پرداخت نوین برای ورود به بورس گفت: ما در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های آن هستیم چون ورود به بورس، زیرساخت مالی و… نیاز دارد تا کلید ورود به فرایند بورس شکل بگیرد ضمن اینکه پلان ما این است که تا سال ۱۴۰۰ در بین پنج شرکت اول در حوزه پرداخت الکترونیکی باشیم؛ این هدف‌گذاری را واقع‌بینانه مطرح کرده‌ایم.

true
true
true
true

true