×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
true
true
قیمت مس به ثبات نسبی رسید

به گزارش کیوسک خبر به نقل از«کالاخبر»،  قیمت مس در روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۱۵ فروردین ماه ۰.۱ درصد رشد داشته و نسبت به هفته پیشین ۲.۲ درصد افزایش را تجربه کرده و به چهار هزار و ۸۶۷ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۸ فرودین ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن تغییری نداشت و چهار هزار و ۸۸۱ دلار اعلام شد. فلز سرخ ۲.۳ درصد افزایش قیمت را نسبت به دوشنبه هفته پیش تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه، با کاهش یک هزار و ۵۰ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۱۸ هزار و ۵۲۵ تن به ۲۱۷ هزار و ۴۷۵ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نمایانگر این است که در روز دوشنبه ۱۸ فرودین ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به روز جمعه کاهش سه دلاری داشته و با این میزان کاهش، اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی برابر با ۱۴ دلار بر تن گزارش شده است.

true
true
true
true

true