×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰  
true
true
قدرت بالای تسهیلات دهی بر اساس کفایت سرمایه بالا

این کفایت سرمایه بالا در بانک مهر ایران در شرایط مختلف، با افزایش قدرت تسهیلات‌دهی بانک سبب شده تا بتواند خدمات و طرح های تسهیلاتی بیشتری را در حوزه های اشتغالزایی و کارآفرینی، رفع مایحتاج ضروری، بهداشت و درمان و سایر بخش ها به نیازمندان واقعی جامعه پرداخت کند.

برهمین اساس، در سال ۱۳۹۹ برنامه ریزی برای پرداخت بیش از ۳میلیون فقره وام قرض الحسنه صورت گرفته است؛ این درحالی است که در سال گذشته، نزدیک به ۲میلیون و ۳۰۰هزار فقره وام پرداخت شده است.

شفافیت در انتشار اطلاعات مالی

بانک مهر ایران، یکی از کامل‌ترین گزارش‌گران شفافیت بانکی در بین بانک‌های ایرانی است که صورت‌های مالی، رویه‌ها و ضوابط داخلی بانک، حاکمیت شرکتی و کنترل داخلی، رویدادهای با اهمیت، اطلاعات مربوط به مقاطع زمانی و همچنین شاخص‌های بانکی خود را به‌صورت به‌روزشده در وب‌سایت خود به نشانی www.qmb.ir منتشر می‌کند.

صورت‌های مالی حسابرسی‌شده، شامل ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت تغییرات در حقوق صاحبان سهام و نیز صورت جریان وجوه نقد و همچنین صورت‌های مالی حسابرسی‌نشده، از طریق وب‌سایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، قابل دسترسی است و هر سه گروه ناظران، سپرده‌گذاران و سهام‌داران می‌توانند با استفاده از این اطلاعات، با آگاهی کامل تصمیم‌گیری کنند.

شفافیت و بهبود خدمت‌رسانی به مشتریان بانکی

بانک مهر ایران با ایجاد «سامانه محاسبه معدل حساب» که از بخش «بانکداری الکترونیک» و «سامانه‌های آنلاین» وب‌سایت این بانک قابل دسترسی است، این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا با مشاهده معدل موجودی خود، از نحوه تسهیلات‌دهی بانک، ا‌طلاعات کامل و دقیقی داشته باشند. همچنین راهنمای اعتبار در حساب جاری اشخاص حقیقی نیز به متقاضیان تسهیلات بانکی کمک می‌کند تا میزان وام، مبلغ اقساط و زمان بازپرداخت را به‌دست آورند.

true
true
true
true

true