×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
ضدعفونی شعب و ساختمان‌های ستادی پست‌بانک‌ایران در سراسر کشور

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: با توجه به مخاطره آمیزبودن شرایط خدمت‌رسانی کارکنان شبکه بانکی کشور به هموطنان و امکان آلوده‌‌بودن واحدهای ستادی و شعب این بانک به ویروس کرونا و همچینن فراهم نمودن آرامش برای کارکنان و مشتریان، این مکان‌ها به‌صورت کامل سم‌پاشی و ضدعفونی شده و این امر تا رفع این مشکل ادامه می‌یابد.
بنابراین گزارش: در همین راستا اداره کل پشتیبانی و املاک و همچنین کمیته های بحران مدیریت‌های شعب استان‌ها و مناطق تهران اقدام به ضدعفونی کردن شعب در مناطق مختلف نموده و تمهیدات لازم را برای سلامتی کارکنان شعب و مشتریان بصورت مستمر مدنظر دارد.
همچنین شعب پست‌بانک‌ایران برای خدمت‌رسانی بهتر به هموطنان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمهیدات و اقدامات لازم برای سلامتی کارکنان و مشتریان انجام می‌دهند.
گفتنی است: با توجه به ضرورت عدم ترددهای غیرضرور مشتریان و هموطنان به شعب و باجه‌های بانک‌ها برای کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس، درگاه‌های الکترونیکی پست بانک ایران آماده ارائه خدمات متنوع بانکی به آنان می باشد که توصیه می‌شود مشتریان این بانک از این درگاه‌ها استفاده نمایند.

true
true
true
true