×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰  
true
true
صنعت بیمه قهرمان فوتبال خود را شناخت

 به گزارش کیوسک خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر غلامرضا سلیمانی در آیین اختتامیه این رقابت‌ها با اشاره بر ضرورت گسترش فرهنگ ورزش در صنعت بیمه نسبت به اهمیت همگانی سازی ورزش تاکید کرد و افزود: جمعیت جوان صنعت بیمه که بخش اعظم فعالان این صنعت را تشکیل می دهند با تکیه بر دو اصل جوانی و شادابی می توانند تحولات بزرگی را رقم بزنند.
  دکتر غلامرضا سلیمانی از حمایت های ویژه بیمه مرکزی از فعالیت های ورزشی در عرصه های گوناگون صنعت بیمه خبر داد و اظهار داشت: ورزش و سلامتی از شاخص های رشد و توسعه اقتصادی محسوب می شود و موفقیت در امر خدمات رسانی مستلزم شادابی اهالی صنعت بیمه است.
وی با ابراز خرسندی از برپایی رقابت های فوتسال در صنعت بیمه به نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی خواستار گسترش فعالیت های ورزشی در این صنعت شد و از ایشان به عنوان مجاهدی پویا و رزمنده ای تلاشگر یاد کرد.

  بر اساس این گزارش مسابقات جام فوتسال صنعت بیمه که با ابتکار اداره کل توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی بیمه مرکزی و با حضور پرشور شرکتهای بیمه برگزار شد بیمه سرمد به عنوان نایب قهرمانی و شرکت بیمه کوثر نیز به مقام سوم دست یافت و جام اخلاق به تیم فوتسال بیمه مرکزی اهدا شد.

true
true
true
true

true