×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ تیر - ۱۴۰۰  
true
true
صعود ۱۳ هزار واحدی شاخص بورس تهران

به گزارش کیوسک خبر به نقل از ایبِنا، شاخص کل بورس تهران امروز (یکشنبه دهم فروردین ماه) با ۱۳هزار و ۱۳۵ واحد افزایش (معادل ۲.۴۷ درصد) به ۵۴۵ هزار و ۶۶۱ واحد رسید.

در پایان معاملات امروز شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با ۳هزار و ۵۰۰ واحد رشد (معادل ۲.۴۷ درصد) به ۱۴۵هزار و ۴۳۰ واحد، شاخص کل (هم وزن) با ۵هزار و ۲۸۹ واحد افزایش (معادل ۲.۸۰ درصد) به ۱۹۳هزار و ۹۸۰ واحد، شاخص قیمت (هم وزن) با ۳هزار و ۵۱۹ واحد رشد (معادل ۲.۸۰ درصد) به ۱۲۹ هزار و ۵۶ واحد، شاخص آزاد شناور با ۲۰ هزار و ۹ واحد افزایش (معادل ۲.۹۴ درصد) به ۶۹۹ هزار و ۵۳۵ واحد، شاخص بازار اول با ۹هزار و ۴۸۶ واحد رشد (معادل ۲.۵۴ درصد) به ۳۸۳ هزار و ۶۸۱ و شاخص بازار دوم نیز با ۲۶هزار و ۹۹۴ واحد رشد (معادل ۲.۳۷ درصد) به یک میلیون و ۱۶۷هزار و ۴۵۴ واحد رسید.

ارزش معاملات امروز به رقم ۶هزار و ۹ میلیارد تومان رسید و بیش از ۸ میلیارد و ۸۵۱ میلیون برگه سهام در یک میلیون و ۱۴۳ هزار نوبت معاملاتی، مورد داد و ستد قرار گرفت.

نمادهای فملی با ۵۷۱ واحد، رمپنا با ۵۲۱ واحد، فارس با ۵۱۱ واحد، همراه با ۴۹۵ واحد، وبملت با ۴۹۲ واحد، ومعادل با ۴۱۹ واحد و فولاد با ۴۱۲ واحد امروز بیشترین تاثیر را در شاخص کل بورس داشتند.

نمادهای پربیننده بورس تهران نیز امروز نمادهای وبملت، غگل، شپنا، فملی، غسالم، فولاد و وبصادر بودند.

true
true
true
true

true