×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
شبکه و انشعابات آب “شهرقدیم” سرخس نوسازی شد

به گزارش کیوسک خبر، امیرپوروحدتی افزود: در اجرای این طرح نسبت به اصلاح ۵ کیلومتر شبکه و نوسازی ۴۰۰فقره انشعاب آب در این منطقه اقدام شد.
وی با اشاره به تعویض ۳۱فقره شیرفلکه توزیع در سرخس از اجرای ۹۰درصد عملیات زونبندی این شهر خبرداد و خواستار تسریع در انتقال آب سد دوستی به شهر سرخس شد.
به گفته وی یک چهارم شبکه توزیع آب سرخس در بافت قدیم شهرقرار دارد و این در حالی است که ضخامت بالای آسفالت معابر ( تاکنون چهار لایه) مانع روند بازسازی و نوسازی شبکه و شیرآلات آب این محلات به صورت عمرانی و امانی نشده است.
وی همچنین با اشاره به خدمات رسانی آبفای سرخس به ۶۳ روستا این شهرستان با ۵۳هزار نفرجمعیت اظهار داشت : در پی اجرای طرح یک پارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی اقدامات قابل توجهی در سطح روستاها انجام شد.
وی با تاکید بر تلاش امور سرخس برای تامین آب پایدار روستاها گفت: با تجهیز چاه رزرو مجتمع “پل خاتون” شش روستای زیر مجموعه در صورت خروج چاه اصلی از مدار با تهدید بی آبی مواجه نخواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه مجتمع امام رضا(ع)هم ۱۲ روستا رآبرسانی می کند از محل منابع داخلی طراحی مجدد و تجهیز ووارد مدار شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true