×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰  
true
true

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت و به موجب بخشنامه بانک مرکزی از ابتدای خرداد ماه سال جاری سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت ، تمدید اعتبار کارت های بانکی منقضی شده و برداشت نقدی از دستگاه های خودپرداز این بانک به روال قبل و پیش از شیوع ویروس کرونا بر می‌گردد. 

بر این اساس سقف انتقال وجه کارت به کارت شتابی و درون بانکی از همه درگا‌ه‌ها (اینترنت بانک، درگاه پرداخت اینترنتی و خودپردازها که پیش‌تر به‌واسطه پیشگیری از شیوع کرونا به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال افزایش یافته بود مجددا به مبلغ ۳۰ میلیون ریال بازگردانده خواهد شد.

سقف برداشت تجارت کارت نقدی از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک تجارت نیز که به مناسبت نوروز و شیوع ویروس کرونا در هر شبانه‌روز به پنج میلیون ریال افزایش یافته بود نیز به مبلغ ۲ میلیون ریال قبل بازگردانده می‌شود.

همچنین تمدید تاریخ تجارت‌ کارت‌های منقضی شده پس از احراز هویت حضوری دارنده کارت انجام شده و کارت‌های جدید با مهلت انقضای پنج‌ساله صادر و به دارنده کارت تحویل می‌شود.

پیش‌ازاین سقف مجاز انتقال وجه در درگاه‌های مختلف بانک تجارت در راستای  کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با هدف کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب تا مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال افزایش یافته بود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true