×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۴ آبان - ۱۴۰۰  
true
true
سرپرست جدید مدیریت استان مازندران بیمه سرمد منصوب شد

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، مراسم تودیع و معارفه مدیریت استان مازندران بیمه سرمد، با حضور جمعی از مدیران ستادی سرمد برگزار شد.
در این مراسم پژمان نریمانی معاون اجرایی بیمه سرمد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مهدی حیدرپور سرپرست سابق این استان، برای قاسم بهروزی، سرپرست جدید مدیریت استان مازندران آرزوی موفقیت کرد.
حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل و حمیدرضا کتیرائی مدیریت استانها و شبکه فروش نیز به همراه نریمانی در این مراسم حضور داشتند.
پس از این مراسم، مدیران بیمه سرمد با وحید نصیری مدیر شعب بانک صادرات استان مازندران دیدار کردند و در مورد همکاری‌های بیمه سرمد و بانک صادرات در این استان رایزنی کردند.
بازدید مدیران سرمد از شعبه نوشهر
در ادامه این سفر، پژمان نریمانی به همراه حسن طاهری و حمیدرضا کتیرائی از شعبه نوشهر بیمه نیز بازدید کردند.
این بازدید به منظور نظارت بر عملکرد این شعبه انجام شد. ارزیابی شبکه فروش و نحوه خدمت‌رسانی سرمد به مشتریان ارزنده از نکاتی بود که در این دیدار مورد ارزیابی مدیران سرمد قرار گرفت.
مراسم افتتاح این شعبه به زودی پس از پایان شیوع کرونا انجام خواهد شد.
آغاز فعالیت سرپرست‎های استانی سرمد در آذربایجان شرقی، قزوین و ایلام
سرپرست‌های شعب بیمه سرمد در سه استان کشور با دریافت حکم خود از مدیرعامل فعالیت خود را آغاز کردند.
با حکم مهندس مهدوی مدیرعامل سرمد، علی قمری مهر به عنوان سرپرست مدیریت استان ایلام منصوب شد و فعالیت خود را از ۱۶ اردیبهشت آغاز کرد.
پیش از این، الیاس مظلومی به سمت سرپرست مدیریت استان آذربایجان شرقی و رضا بیگدلی به سمت سرپرست مدیریت استان قزوین منصوب شده بودند.
مظلومی و بیگدلی از ابتدای فروردین ۹۹ فعالیت خود را برای خدمت‌رسانی به مشتریان سرمد آغاز کرده‌اند.
مراسم معارفه سرپرست‌های سرمد در این سه استان به دلیل شیوع کرونا و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی انجام نشده است و سرپرست‌های این سه استان در آینده نزدیک و پس از پایان شرایط روزهای کرونا رسما معارفه خواهند شد.

true
true
true
true

true