×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
true
سامانه «مشاهده و فروش سهام عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» راه‌اندازی شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، دارندگان سهام عدالت که پیشتر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، می‌توانند با مراجعه به «سامانه مشاهده و فروش عدالت کارگزاری تامین سرمایه نوین» به نشانی https://se-nibbourse.rayanbroker.ir ، روزانه جزییات سبد سهام عدالت خود را شامل تنوع، تعداد و ارزش روز هر یک از سهم‌ها مشاهده کنند. علاوه بر این دارندگان سهام عدالت که قصد فروش هر یک از سهم های خود را دارند نیز می توانند تا سقف درصد مجاز تعیین شده، درخواست فروش سهام خود را در این سامانه ثبت کنند.

در حال حاضر مجوز فروش ۶۰درصد از ارزش پرتفوی بورسی و فرابورسی سهام عدالت صادر شده است که اگر دارندگان سهام عدالت روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده باشند، برای فروش سهام خود کافی است با ورود به سامانه مذکور و درج کد ملی و شماره همراه خود، از طریق گزینه «ثبت درخواست فروش» برای فروش سهام خود اقدام کنند. پس از ثبت سفارش فروش، کارگزاری نسبت به فروش سهام در زمان مقتضی اقدام و به محض اعلام مبالغ بستانکاری هر شخص توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه حاصل از فروش سهام به شماره شبایی که مشتریان محترم در سامانه SahamEdalat.ir معرفی کرده‌اند، واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است، آن دسته از مشتریانی که در این فرایند با مشکل مواجه شوند، می‌توانند از طریق تماس با شماره‌های ۵-۸۶۷۹۱۱۴۴ نسبت به رفع آن اقدام کنند.

true
true
true
true

true