×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۸ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
ساخت ۴ باب آموزشگاه ۱۰ کلاسه توسط  چادرملو

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، این مراکز آموزشی هر یک دارای ۱۰ کلاس درس در ۲ طبقه و فضاهای جانبی است که با زیر بنای ۲۴۰۰ متر مربع ساخته می شود .
برای ساخت این واحد های آموزشی بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی چادرملو تخصیص یافته است و پیش بینی شده است طی ۲ سال به اتمام برسد .
بر اساس همین گزارش در مراسم کلنگ زنی و آغاز عملیات ساخت این مراکز آموزشی که با حضور مسؤولین شهرستان اردکان برگزار شد . مهندس محمود مصری نژاد مدیر مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد گفت : افتخار چادرملو این است که توانسته نقش قابل توجهی در توسعه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی شهرستان اردکان داشته باشد و تلاش می کنیم در حد توان خود به این خدمات ادامه دهیم .
محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک هفته معلم و تقدیر از اقدامات ارزشمند چادرملو گفت: امیدواریم که بتوانیم محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم کنیم.
وی با اشاره به اینکه شرکت چادرملو در حال حاضر به‌عنوان یک‌قطب اقتصادی کشور مطرح است، افزود: این شرکت در فرآیند اقتصادی کشور نقش بسیار والایی دارد و به خوبی به تعهدات اجتماعی خود عمل کرده است .
مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان اردکان هم در سخنانی بابیان اینکه در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار دانش‌آموز در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند، گفت: این آمار تا سال ۱۴۰۳ به ۲۵ هزار نفر افزایش خواهد یافت.
ابوالفضل کارگر با اشاره به کمبود فضای آموزشی در شهرستان اردکان اظهار داشت: حتی انباری‌های مدارس را به کلاس تبدیل کرده‌ایم و با توجه به اینکه در سال تحصیلی جدید تعداد ۱۲۵۰ نفر به آمار دانش‌آموزان ما افزوده خواهد شد دیگر هیچ انباری نیز وجود ندارد که به کلاس تبدیل شود.
وی در پایان افزود: بالغ‌بر ۶۰ درصد از مدارس اردکان به تخریب، بازسازی و مقاوم‌سازی نیاز دارد که ضرورت دارد مدارس جدیدی به فضای آموزشی افزوده شود . کارگر از اقدامات چادرملو در این راستا تقدیر و تشکر کرد .

true
true
true
true

true