×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰  
true
true
ریل ملی تولید ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش شد

به گزارش کیوسک خبر به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، بهزاد کرمی معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان ضمن بیان مطلب فوق گفت  : در آینده نزدیک این محصول مهم و استراتژیک در بورس عرضه خواهد شد و خریداران این محصول میتوانند انواع ریل مورد نیاز خود را از طریق بورس تامین نمایند.

وی افزود : چهار کلاس ریل مورد نیاز راه آهن ، مترو ، معدن و ریل مورد نیاز حمل و نقل داخلی کارخانه ها در بورس کالا عرضه می شود و قیمت ها نیز مطابق قوانین و مقررات بورس ، رقابتی خواهد بود .

معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن ، متعهد شدن خریدار و فروشنده در معاملات مربوط به ریل مطابق قوانین بورس کالا را یکی از مزیت های عرصه این محصول در بورس کالا دانست و گفت : با این اتفاق مهم ، تولید ریل استاندارد در ذوب آهن اصفهان در جامعه نهادینه می شود و عملاً هیچ گونه ابهامی در این خصوص باقی نخواهد ماند .

شایان ذکر است ذوب آهن اصفهان قادر است به همراه تعداد معدودی از کشورهای جهان در کارگاه نورد ۶۵۰ خود ، ریل خطوط پرسرعت با گرید 60E1 تولید کند و به لحاظ حجم تولید نیز ، به طور کامل پاسخگوی نیاز داخل به این محصول است .

گفتنی است در آذرماه سال گذشته با افتتاح و بهره برداری رسمی از خط آهن میانه- بستان آباد با حضور رئیس جمهور برای اولین بار از ریل ملی ذوب آهن اصفهان در خطوط آهن ایران استفاده شد و هم اکنون نیز در محور زاهدان – چابهار توسط قرارگاه خاتم الانبیاء ، ریل ذوب آهن اصفهان در حال نصب است .

true
true
true
true

true